Через отруєння екс-агента ГРУ російських олігархів у Британії охопила паніка - ЗМІ

Фахівці-консультанти великого російськогов Лондоні завалені запитами від клієнтів, стурбованих своєю безпекою. Один з російських багатіїв навіть зробив запит на встановлення у квартирі системи фільтрації повітря, на зразок тієї, що є в "ядерних бункерах".

На місці отруєння екс-агента ГРУ Скрипаля у Солсбері. Ілюстрація:Радіо СвободаРосійські олігархи, які проживають в Британії, в терміновому порядку посилюють безпеку своїх будинків, наймають додаткових охоронців і медиків. Про це пише британське видання The Evening Standard, інформують Патріоти України.

Після отруєнням нервово-паралітичною речовиною екс-офіцера ГРУ РФ Сергія Скрипаля та смерті російського бізнесмена Миколи Глушкова, фахівці-консультанти олігархів в Лондоні завалені запитами від клієнтів, стурбованих своєю безпекою.

Їх запити включають особистих охоронців, цілодобовий доступ до медиків, моніторинг постачання продуктів харчування і перевірку персоналу.

"Я вже отримала півтора десятка дзвінків від наших російських клієнтів з проханням надати інформацію про охоронців, додаткову охорону для будинків і підключення до сервісів їжі на винос", - розповіла Беккі Фатемі, керуючий директор агентства з нерухомості Rokstone, яка також надає інші консультаційні послуги своїм багатим покупцям.

Один з клієнтів навіть зробив запит на встановлення системи фільтрації повітря, на зразок тієї, що є в "ядерних бункерах", в своїй квартирі в житловому комплексі One Hyde Park на заході Лондона.

Як відомо, 66-річного російського шпигуна-перебіжчика Сергія Скрипаля разом з його дочкою отруїли в центрі британського міста Солсбері 4 березня. За даними слідства, проти них застосували нервово-паралітичну речовину. Скрипаль і його дочка впали в кому.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...