Через співпрацю з терористами "ЛНР": СБУ взялася перевіряти російську торговельну мережу "Глорія Джинс"

У результаті перевірки силовики знайшли підтвердження інформації, оприлюдненої активістами про можливу протиправну діяльність мережі, головна фабрика якої розташована в тимчасово окупованому Луганську і продовжує працювати.

Ілюстрація:http://cripo.com.ua/

Служба безпеки України підозрює російську торговельну мережу "Глорія Джинс" у незаконній діяльності в Україні та перевіряє інформацію про поставки продукції компанії з так званої "ЛНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ в Facebook, передають Патріоти України.

За даними силового відомства, у результаті перевірки силовики знайшли підтвердження інформації, оприлюдненої активістами громадських організацій, про можливу протиправну діяльність в Україні мережі "Глорія Джинс", головна фабрика якої розташована в тимчасово окупованому Луганську і продовжує працювати.

"Це може свідчити про можливу реалізацію в українських торгівельних мережах продукції, виробленої саме на тимчасово окупованих територіях зі сплатою податків у бюджет псевдореспублік", - зазначили в силовому відомстві.

Подальша перевірка триватиме у рамках кримінального провадження. СБ України висловлює активістам вдячність за небайдужість і заявляє, що завжди відкрита до співпраці зі зміцнення національної безпеки країни.

"Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького", - Снєгирьов

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

"Підвищення цін на товари першої необхідності є економічним мародерством в умовах надзвичайної ситуації", - Снєгирьов

понеділок, 6 квітень 2020, 16:44

Закон має бути один для всіх, без виключення – як для власників малого та середнього бізнесу у вигляді яток і невеличких магазинів, так і для власників великих мереж. Наразі ж, ситуація з роботою мережі гіпермаркетів «Епіцентр», взагалі ставить під сумнів