Через застарілу технологію робіт: В одному з найкрупніших українських портів обвалився причал (фото)

Обвалення причалу порушило і логістику перевалки вантажів через порт.

Фото:04868.com.ua

Під Одесою в порту "Південний" обвалився причал. Надзвичайна подія сталася в районі споруджуваного терміналу компанії "Cargill". Про це повідомляє видання 04868.com.ua, передають Патріоти України.

На думку експертів, обвалення могло статися в результаті використання застарілої технології проведення днопоглиблювальних робіт китайським підрядником для цілей терміналу, що будується.

Компанія "Cargill" не коментує можливість продовження будівництва в порту "Південний". Однак, фахівці вважають, що днопоглиблювальні роботи повинні бути терміново припинено, оскільки в іншому випадку аналогічні аварії можуть статися і на інших причалах порту "Південний".

Крім нанесення матеріального збитку інфраструктурі порту "Південний", є і інші негативні наслідки. Обвалення причалу порушило і логістику перевалки вантажів через порт.

Хіти тижня. "Бойовики в паніці, не знають куди ховатися. Їх техніка знищується": Волонтер повідомив про успіхи ЗСУ на Світлодарській дузі

субота, 26 травень 2018, 23:22

Завдяки злагодженій роботі бойової команди, в яку входять як офіцери, так і солдати, жодна провокація або обстріл українських позицій з боку бойовиків не залишаються непоміченими. Українські військові знищили бойову техніку противника на Світлодарській...

"Томос про надання українській православній церкві автокефалії вже написаний. А його текст унікальний" - архімандрит УПЦ МП (відео)

субота, 26 травень 2018, 21:46

Автором Томосу є один з кращих каноністів у православному світі. Томос (указ) про надання православній церкві в Україні автокефалії вже написаний. Про це в ефірі 5 каналу повідомив архімандрит Української православної церкви Московського патріархату (У...