Через застарілу технологію робіт: В одному з найкрупніших українських портів обвалився причал (фото)

Обвалення причалу порушило і логістику перевалки вантажів через порт.

Фото:04868.com.ua

Під Одесою в порту "Південний" обвалився причал. Надзвичайна подія сталася в районі споруджуваного терміналу компанії "Cargill". Про це повідомляє видання 04868.com.ua, передають Патріоти України.

На думку експертів, обвалення могло статися в результаті використання застарілої технології проведення днопоглиблювальних робіт китайським підрядником для цілей терміналу, що будується.

Компанія "Cargill" не коментує можливість продовження будівництва в порту "Південний". Однак, фахівці вважають, що днопоглиблювальні роботи повинні бути терміново припинено, оскільки в іншому випадку аналогічні аварії можуть статися і на інших причалах порту "Південний".

Крім нанесення матеріального збитку інфраструктурі порту "Південний", є і інші негативні наслідки. Обвалення причалу порушило і логістику перевалки вантажів через порт.

Хіти тижня. Відомий астропсихолог розповіла про двійників російського президента

неділя, 19 серпень 2018, 1:00

Астролог проаналізувала фото та відео з заходів, на яких був присутній Путін, і зазначила, що вони доводять факт наявності двійників у президента РФ, так як вони мають помітні зовнішні відмінності. "Скажімо, зрозуміти, що у Путіна є двійники, можна по ...

Хіти тижня. Топтав український прапор: Ліквідовано "Діда Макара" з Горлівки (фото)

субота, 18 серпень 2018, 22:00

Дані про бойовика також є в базі сайту "Миротворець". У зоні ООС на Донбасі під час бойових дій був ліквідований бойовик Макар Володимир Анатолійович, відомий на прізвисько "Дід Макар". Про це повідомив український блогер Necro Mancer на своїй сторінці...