Через застарілу технологію робіт: В одному з найкрупніших українських портів обвалився причал (фото)

Обвалення причалу порушило і логістику перевалки вантажів через порт.

Фото:04868.com.ua

Під Одесою в порту "Південний" обвалився причал. Надзвичайна подія сталася в районі споруджуваного терміналу компанії "Cargill". Про це повідомляє видання 04868.com.ua, передають Патріоти України.

На думку експертів, обвалення могло статися в результаті використання застарілої технології проведення днопоглиблювальних робіт китайським підрядником для цілей терміналу, що будується.

Компанія "Cargill" не коментує можливість продовження будівництва в порту "Південний". Однак, фахівці вважають, що днопоглиблювальні роботи повинні бути терміново припинено, оскільки в іншому випадку аналогічні аварії можуть статися і на інших причалах порту "Південний".

Крім нанесення матеріального збитку інфраструктурі порту "Південний", є і інші негативні наслідки. Обвалення причалу порушило і логістику перевалки вантажів через порт.

Будні "наддержави": Під Москвою спалахнув великий ТРЦ (фото, відео)

четвер, 13 грудень 2018, 13:28

Після загоряння з приміщення евакуювали близько 500 покупців і працівників. У підмосковних Котельниках (Росія) 13 грудня спалахнув торговий центр "Мега Біла дача". На будівлі палахкотіли новорічні прикраси, зокрема гірлянди. Про це повідомляє прес-служ...

Центр циклону сьогодні якраз розташувався майже над Києвом, - Наталка Діденко

четвер, 13 грудень 2018, 12:45

Температура повітря поки що залишається без змін – близько нуля, з невеликими коливаннями. Центр циклону сьогодні, на Андрія, якраз розташувався майже над Києвом (перша карта). Ще б пак, кому не хочеться побути в такій столиці? Тому снігом ще сипатиме ...