Через застарілу технологію робіт: В одному з найкрупніших українських портів обвалився причал (фото)

Обвалення причалу порушило і логістику перевалки вантажів через порт.

Фото:04868.com.ua

Під Одесою в порту "Південний" обвалився причал. Надзвичайна подія сталася в районі споруджуваного терміналу компанії "Cargill". Про це повідомляє видання 04868.com.ua, передають Патріоти України.

На думку експертів, обвалення могло статися в результаті використання застарілої технології проведення днопоглиблювальних робіт китайським підрядником для цілей терміналу, що будується.

Компанія "Cargill" не коментує можливість продовження будівництва в порту "Південний". Однак, фахівці вважають, що днопоглиблювальні роботи повинні бути терміново припинено, оскільки в іншому випадку аналогічні аварії можуть статися і на інших причалах порту "Південний".

Крім нанесення матеріального збитку інфраструктурі порту "Південний", є і інші негативні наслідки. Обвалення причалу порушило і логістику перевалки вантажів через порт.

"За пособництво укродиверсантам": В окупованому Луганську окупанти схопили пенсіонерку за розклеювання проукраїнських листівок (фото)

середа, 21 лютий 2018, 20:48

Також жінці "шиють" незаконне придбання і зберігання зброї. У Луганську "поліція" "ЛНР" затримала 70-річну жінку за те, що та нібито розклеювала проукраїнські листівки. А потім у неї в квартирі нібито вилучили цілий склад вибухівки. Про це повідомляє Р...

Так вмирає "військова еліта" Росії, або криваві дурні для пекла: ЗМІ повідомили про жахливі втрати ПВК "Вагнер"

середа, 21 лютий 2018, 20:46

Мрії навербованого "м'яса" про сите та заможне життя на пенсії не відповідають реаліям, котрі у Пригожина, звісно, приховують. Як пише видання Republik, на даний момент залишилося трохи більше 50% військових найманців ПВК «Вагнер» в строю. Решта - вибу...