Чергова "багіня" ДиНиРи: У Захарченка з'явилась нова радниця

Новоспечена радниця ватажка терористів уже занесена в базу злочинців сайту "Миротворець".

Елеонора Федоренко. Фото:YouTubeВатажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко обзавівся новою радницею з прав дітей. Згідно з указом, опублікованим на одному з ресурсів бойовиків, з 1 вересня радником Захарченка з прав дитини буде Елеонора Федоренко, передають Патріоти України.

Варто зазначити, що профіль Федоренко вже є в розділі "Чистилище" проекту "Миротворець". В цьому році їй виповнюється 45 років. Сама з села Шевченківське Куйбишевського району. Працювала викладачем основ психології в Донецькому центрі професійно-технічної освіти №115.

У 2015 році Федоренко була начальником відділу інформаційної політики так званого "міністерства освіти і науки ДНР" і була членом "спеціальної комісії з фіксації і збору доказів військових злочинів української влади в Донбасі".

Не те мав на увазі Або Від кого захищає Донбас сепаратист Струк

вівторок, 18 червень 2019, 21:45

Виявляється, що під час виступу на мітингу 9 травня 2014 року, коли Струк говорив про негайне знищення тих, чия нога ступить на землю Донбасу, він мав на увазі не вояків ЗСУ, а... гітлерівських загарбників. Кандидат по 113-му округу від партії "Опозиці...

Нападають на людей: Під Харковом з'явилися небезпечні для людей гібридні вовки

вівторок, 18 червень 2019, 12:45

Вперше нетипову тварину побачили на Харківщині у 2006 році. У Харківській області прижилися нові тварини. Про це повідомляють зоологи, передають Патріоти України із посиланням на видання "Город Х". . За даними зоологів, серед нових тварин - руда чапля,...