Чергова "багіня" ДиНиРи: У Захарченка з'явилась нова радниця

Новоспечена радниця ватажка терористів уже занесена в базу злочинців сайту "Миротворець".

Елеонора Федоренко. Фото:YouTubeВатажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко обзавівся новою радницею з прав дітей. Згідно з указом, опублікованим на одному з ресурсів бойовиків, з 1 вересня радником Захарченка з прав дитини буде Елеонора Федоренко, передають Патріоти України.

Варто зазначити, що профіль Федоренко вже є в розділі "Чистилище" проекту "Миротворець". В цьому році їй виповнюється 45 років. Сама з села Шевченківське Куйбишевського району. Працювала викладачем основ психології в Донецькому центрі професійно-технічної освіти №115.

У 2015 році Федоренко була начальником відділу інформаційної політики так званого "міністерства освіти і науки ДНР" і була членом "спеціальної комісії з фіксації і збору доказів військових злочинів української влади в Донбасі".

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...