Чергова "багіня" ДиНиРи: У Захарченка з'явилась нова радниця

Новоспечена радниця ватажка терористів уже занесена в базу злочинців сайту "Миротворець".

Елеонора Федоренко. Фото:YouTubeВатажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко обзавівся новою радницею з прав дітей. Згідно з указом, опублікованим на одному з ресурсів бойовиків, з 1 вересня радником Захарченка з прав дитини буде Елеонора Федоренко, передають Патріоти України.

Варто зазначити, що профіль Федоренко вже є в розділі "Чистилище" проекту "Миротворець". В цьому році їй виповнюється 45 років. Сама з села Шевченківське Куйбишевського району. Працювала викладачем основ психології в Донецькому центрі професійно-технічної освіти №115.

У 2015 році Федоренко була начальником відділу інформаційної політики так званого "міністерства освіти і науки ДНР" і була членом "спеціальної комісії з фіксації і збору доказів військових злочинів української влади в Донбасі".

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...