Демократія карає ворогів фашизму: Фінські поліцейські постали перед судом за оголошення Путіна у розшук

Державний прокурор звинуватив поліцейських у халатності.

Володимир Путін. Фото: ЖЖ.

Сьогодні, 9 грудня в середу, кілька співробітників фінської поліції постали перед судом через внесення президента Росії Володимира Путіна в кримінальний реєстр. Таку інформацію повідомляє Agence France Press, передають Патріоти України.

Державний прокурор Ярмо Хірвонен стверджує, що їх вина полягає в халатності. Під час формування списку кримінальних осіб, завідувач бази і два керівних співробітника поліції, можливо, помилково внесли до реєстру російського президента. Однак, вони не визнали себе винними.

Справа була відкрита два роки тому, 10 квітня 2013 після того, як фінські засоби масової інформації повідомили про те, що Володимир Путін є в чорних списках фінської поліції. Тоді фіни визнали помилку, і видалили Володимира Путіна зі свого реєстру.

Хіти тижня. Окрім "200"-х, є ще купа "300"-х: У Росію почали звозити десятки поранених найманців "Вагнера"

вівторок, 20 лютий 2018, 23:57

Один із командирів ПВК розповів, що число загиблих у п'ять разів перевищує офіційні втрати РФ у Сирії. У військові госпіталі Москви та Санкт-Петербурга десятками надходять поранені бійці російської приватної військової компанії "Вагнер" після авіаудару...

Тваринки зголодніли: На Миколаївщині домашні свині з'їли чоловіка

вівторок, 20 лютий 2018, 23:46

Пошматоване тіло пенсіонера знайшли на його подвір'ї. У селі Ковалівка Миколаївської області в'єтнамські свині частково з'їли свого вісімдесятирічного господаря. Про це повідомляє місцеве видання Novosti N, передають Патріоти України. Зазначається, що ...