Демократія карає ворогів фашизму: Фінські поліцейські постали перед судом за оголошення Путіна у розшук

Державний прокурор звинуватив поліцейських у халатності.

Володимир Путін. Фото: ЖЖ.

Сьогодні, 9 грудня в середу, кілька співробітників фінської поліції постали перед судом через внесення президента Росії Володимира Путіна в кримінальний реєстр. Таку інформацію повідомляє Agence France Press, передають Патріоти України.

Державний прокурор Ярмо Хірвонен стверджує, що їх вина полягає в халатності. Під час формування списку кримінальних осіб, завідувач бази і два керівних співробітника поліції, можливо, помилково внесли до реєстру російського президента. Однак, вони не визнали себе винними.

Справа була відкрита два роки тому, 10 квітня 2013 після того, як фінські засоби масової інформації повідомили про те, що Володимир Путін є в чорних списках фінської поліції. Тоді фіни визнали помилку, і видалили Володимира Путіна зі свого реєстру.

Хіти тижня. У Києві познущались над авто полум'яного тимошенківця, екс-міністра ЖКГ

вівторок, 12 грудень 2017, 2:00

2 грудня розбили скло і порізали шини в автомобілі екс-міністра ЖКГ України Олексія Кучеренка. Політик воліє вбачати у неприємній пригоді політичну розправу. Про напад на авто написав власник у Facebook, передають Патріоти України. "Це, типу, щоб я зад...

Хіти тижня. Відразу п’ять українських міст увійшли у рейтинг найдешевших для проживання міст у Європі

понеділок, 11 грудень 2017, 23:40

Слід зазначити, що цей список оновлюється щомісяця і враховує щоденні витрати у великих містах світу. Рейтинг європейських міст орієнтовано на розрахунок того, що в цьому місті можна прожити місяць менш ніж за 600 фунтів стерлінгів (близько 22 тис. грн...