Демократія карає ворогів фашизму: Фінські поліцейські постали перед судом за оголошення Путіна у розшук

Державний прокурор звинуватив поліцейських у халатності.

Володимир Путін. Фото: ЖЖ.

Сьогодні, 9 грудня в середу, кілька співробітників фінської поліції постали перед судом через внесення президента Росії Володимира Путіна в кримінальний реєстр. Таку інформацію повідомляє Agence France Press, передають Патріоти України.

Державний прокурор Ярмо Хірвонен стверджує, що їх вина полягає в халатності. Під час формування списку кримінальних осіб, завідувач бази і два керівних співробітника поліції, можливо, помилково внесли до реєстру російського президента. Однак, вони не визнали себе винними.

Справа була відкрита два роки тому, 10 квітня 2013 після того, як фінські засоби масової інформації повідомили про те, що Володимир Путін є в чорних списках фінської поліції. Тоді фіни визнали помилку, і видалили Володимира Путіна зі свого реєстру.

Хіти тижня. Ватажок осетинських бойовиків: Що відомо про ліквідованого на Донбасі терориста "Мамая" (фото, відео)

понеділок, 28 травень 2018, 9:30

До появи в Донецьку 28 квітня 2014 року Мамієв жив у Владикавказі. Був одним з лідерів осетинського осередку лівопатріотичної організації "Суть часу", засновником якої називають політолога Сергія Кургіняна. Українські військові продовжують відбивати ат...

Хіти тижня. "Это - ад. Там собрано все отрицательное, все негативное", - експерт про Кримський міст

понеділок, 28 травень 2018, 9:00

За словами вченого, в місці будівництва моста зібрані всі потенційні причини природних катаклізмів, пов'язаних з геологічною будовою земної кори.