Детективи НАБУ затримали осіб, причетних до розкрадання коштів для проекту "Стіна"

Всіх затриманих поки доставляють в Національне антикорупційне бюро в Києві для вручення письмових повідомлень про підозру.

Ілюстрація:lb.uaДетективи НАБУ і прокурори САП затримали шість осіб за фактом розтрати коштів на будівництві проекту "Стіна". Про це повідомили в прес-службі НАБУ, передають Патріоти України.

Затримання проводили 8 серпня. Всіх затриманих поки доставляють в Національне антикорупційне бюро в Києві для вручення письмових повідомлень про підозру.

Для з'ясування обставин вчинення злочину детективи НАБУ і прокурори САП проводять обшуки в Києві, Київській області, Чернігові та Харкові.

Паралельно правоохоронці проводять оцінку зібраних доказів і вирішують питання про затримання інших осіб.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...