Державне підприємство "Антонов" отримав замовлення від Збройних сил України на розробку бойового літака. Про це пише Укрінформ з посиланням на заступника начальника озброєння Збройних сил України полковника Владислава Шостака, інформують Патріоти України.
"У нас є замовлення на виготовлення бойового літака. Зокрема, виконавцем такого проекту буде АНТК "Антонов". Як очікується, двигуни вироблятиме "Мотор Січ", - повідомив він на брифінгу у вівторок.
"Антонов" раніше не виробляв бойові літаки - лише транспортні, пасажирські та спеціалізовані.
Однак в 2014 році генеральний конструктор ДП "Антонов" Дмитро Ківа в інтерв'ю ТСН повідомив, що підприємство має можливості для виробництва винищувачів і штурмовиків.
"Ми пропонували це ще в 2006 році. Були офіційно подані відповідні пропозиції. Але в той час говорили, що це нам поки не потрібно. Сьогодні ми знову підготували пропозиції з цього питання. Ці літаки будуть створюватися з залученням українських підприємств: з українськими двигунами, з українським обладнанням, з українським озброєнням.
Тобто ми могли б це зробити досить ефективно. Це було б не гірше, ніж, як деякі пропонують, купувати такі літаки, наприклад, в Китаї", - розповідав він.
Наприкінці 2015 року з'явилися чутки, що "Антонов" розробляє навчально-бойовий літак на двигунах АІ-222-25 заводу "Мотор Січ".
Як відомо, навесні 2015 року перший політ виконав новітній український літак Ан-178. Зараз збирається перший Ан-132, який є оновленою версією Ан-32. Також "Антонов" займається розробкою для Індії військово-транспортного літака Ан подвійного призначення - для військових і цивільних потреб. З Туреччиною досягнуто домовленостей про розробку літаків на базі Ан-158, Ан-178 і Ан-70.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...