До храму УПЦ МП у Запоріжжі прийшли десятки людей, обурених побиттям учасника АТО (фото)

Протести спровокувало сьогоднішнє побиття людей, які прийшли до храму з іграшками у рамках флешмобу "принеси куклу".

Активісти та поліція біля церкви УПЦ МП. Фото: 061.

Біля храму Петра і Февронії у районі Малого ринку зібралося кілька десятків протестувальників, обурених сьогоднішнім побиттям ветерана АТО, який приніс іграшку до цього храму. Про це повідомляє інтернет-ресурс 061, передають Патріоти України.

Волонтер Валентин Бурий, який повідомив про побиття, закликав всіх бажаючих їхати до храму, а в якості натяку на неприпустимість дій співробітників Московського патріархату принести з собою порожні каністри. Згодом протестувальники купили іграшки у магазині неподалік та поклали їх біля входу у культову споруду Московського патріархату.

Через деякий час на місце події прибуло близько восьми екіпажів патрульної поліції, однак акція, за винятком словесних перепалок, проходила мирно і втручання правоохоронців не знадобилося. Нагадаємо, протести спровокувало сьогоднішнє побиття людей, котрі прийшли до храму з іграшками у рамках флешмобу "принеси куклу". За повідомленням волонтера, на них напали учасники православної організації Радомир, котра раніше охороняла мітинги Компартії.

Ще перед цим, невідомий чоловік біля Києво-Печерської лаври заважав роботі журналістів, а священик відкинув одну з ляльок від входу. Як відомо скандал розгорівся кілька днів тому, коли у Запоріжжі служителі Московського патріархату відмовилися відспівувати дворічну дитину, яка загинула внаслідок падіння на неї самогубця.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".