До храму УПЦ МП у Запоріжжі прийшли десятки людей, обурених побиттям учасника АТО (фото)

Протести спровокувало сьогоднішнє побиття людей, які прийшли до храму з іграшками у рамках флешмобу "принеси куклу".

Активісти та поліція біля церкви УПЦ МП. Фото: 061.

Біля храму Петра і Февронії у районі Малого ринку зібралося кілька десятків протестувальників, обурених сьогоднішнім побиттям ветерана АТО, який приніс іграшку до цього храму. Про це повідомляє інтернет-ресурс 061, передають Патріоти України.

Волонтер Валентин Бурий, який повідомив про побиття, закликав всіх бажаючих їхати до храму, а в якості натяку на неприпустимість дій співробітників Московського патріархату принести з собою порожні каністри. Згодом протестувальники купили іграшки у магазині неподалік та поклали їх біля входу у культову споруду Московського патріархату.

Через деякий час на місце події прибуло близько восьми екіпажів патрульної поліції, однак акція, за винятком словесних перепалок, проходила мирно і втручання правоохоронців не знадобилося. Нагадаємо, протести спровокувало сьогоднішнє побиття людей, котрі прийшли до храму з іграшками у рамках флешмобу "принеси куклу". За повідомленням волонтера, на них напали учасники православної організації Радомир, котра раніше охороняла мітинги Компартії.

Ще перед цим, невідомий чоловік біля Києво-Печерської лаври заважав роботі журналістів, а священик відкинув одну з ляльок від входу. Як відомо скандал розгорівся кілька днів тому, коли у Запоріжжі служителі Московського патріархату відмовилися відспівувати дворічну дитину, яка загинула внаслідок падіння на неї самогубця.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...