Добре пригрівся: Високопосадовця з "Укрзалізниці", який попався на мільйонному хабарі, судитимуть за державну зраду

В ході слідства було встановлено, що в минулому чиновник обіймав посаду начальника управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції в АР Крим. Під час анексії півострова він надавав допомогу окупантам.

Олександр Ященко. Фото:5 канал

Заступника юридичного департаменту "Укрзалізниці" Олександра Ященка, який попався на хабарі в 4 млн гривень, також будуть судити за державну зраду. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Києва, зазначають Патріоти України.

Так, в ході слідства було встановлено, що в минулому Ященко обіймав посаду начальника управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції в АР Крим. Під час анексії півострова він надавав допомогу окупантам.

Також з квітня 2014 до квітня 2015 року він працював в окупаційній адміністрації тимчасово виконуючим обов'язки заступника начальника Федеральної виконавчої служби судових приставів по Криму.

Ці факти спливли, коли прокуратура проводила досудове розслідування за фактом отримання чиновником і його високопоставленим колегою з "Укрзалізниці" хабара в розмірі 4 млн.

"Крім того, в рамках даного кримінального провадження встановлено факт умисного невнесення ним в електронній декларації відомостей про майно і грошові кошти", - сказано в повідомленні.

Ященка судитимуть за трьома статтями Кримінального кодексу: ч.4 ст.368 (одержання хабара), ст.366-1 (декларування недостовірної інформації), ч.1 ст.111 (державна зрада).

На вертольотах МВС людей можна було доправити просто в санаторій Нових Санжарів й уникнути конфлікту. Але цього чомусь не зробили

вівторок, 25 лютий 2020, 20:45

Не варто забувати, що все це відбулося на тлі розмов про можливу відставку Кабінету Міністрів. Сама ситуація в Санжарах б'є по суб'єктності не лише президента та уряду, а й по суб'єктності держави. Було створено вкрай негативну для міжнародного іміджу наш

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер