Для російських виробників найменший платіж встановлений у розмірі 18,7%, найвищий - 36,1%. Зокрема, для Магнітогорського металургійного комбінату (ММК) платіж 18,7%, для "Северстали" - 34%, для Новолипецького металургійного комбінату (НЛМК) - 36,1%. Для китайських компаній розмір антидемпінгового платежу складає від 52,7 до 59,2%.
Платежі вводять заднім числом із грудня 2015 року, які діятимуть протягом 5 років.
Рішення ухвалено у зв'язку зі скаргою Європейської асоціації виробників сталі (Eurofer), на яку припадає понад 25% виробництва листової холоднокатаної сталі. Організація звинуватила російських і китайських металургів у штучному занижуванні цін на свою продукцію. Розслідування також проводили щодо Бразилії. Ірану, Сербії та України.
У лютому цього року ЄС вже вводив антидемпінгові платежі проти російських металургів. Тоді найвищий рівень встановлений для НЛМК у розмірі 26%.
Підійти до дзеркала в ліфті — рефлекс багатьох із нас, але мало хто замислюється, що це не просто декоративний елемент. Насправді дизайнери ліфтів навмисно вбудовують дзеркала, аби підвищити безпеку, комфорт і навіть психологічний стан пасажирів, перед...
На сесії Парламентської асамблеї НАТО мав бути Петро Порошенко – як учасник делегації.Але офіс Зеленського з підручними з керівництва ВР вирішили його не пустити. От просто тому, що так вирішили.Тепер члени делегації – «слуги» скаржаться, що засідання ...