Для російських виробників найменший платіж встановлений у розмірі 18,7%, найвищий - 36,1%. Зокрема, для Магнітогорського металургійного комбінату (ММК) платіж 18,7%, для "Северстали" - 34%, для Новолипецького металургійного комбінату (НЛМК) - 36,1%. Для китайських компаній розмір антидемпінгового платежу складає від 52,7 до 59,2%.
Платежі вводять заднім числом із грудня 2015 року, які діятимуть протягом 5 років.
Рішення ухвалено у зв'язку зі скаргою Європейської асоціації виробників сталі (Eurofer), на яку припадає понад 25% виробництва листової холоднокатаної сталі. Організація звинуватила російських і китайських металургів у штучному занижуванні цін на свою продукцію. Розслідування також проводили щодо Бразилії. Ірану, Сербії та України.
У лютому цього року ЄС вже вводив антидемпінгові платежі проти російських металургів. Тоді найвищий рівень встановлений для НЛМК у розмірі 26%.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...