Домовини для Путіна: Кадрові військові РФ зазнали нових втрат на Донбасі, - розвідка

У морги Донецька регулярно доставляється з передової "вантаж-200", що деморалізує окупантів на окупованій території.

Ілюстрація:bezumno.ru.

Російські військовослужбовці, які перебувають на Донбасі, вражені системною загибеллю товаришів по службі, тому заради порятунку свого життя звільняються з армії і повертаються в РФ. Про це повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міноборони України, зазначають Патріоти України.

"Зафіксовано чергові втрати військовослужбовців 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, що діяли в складі диверсійно-розвідувальних груп: 18 квітня ц.р. під час виходу в складі диверсійно-розвідувальної групи в районі н.п. Зайцеве загинули п'ятеро і поранені дев'ятеро російських військовослужбовців 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) 1 АК ЗС РФ", - повідомили в ГУР.

Також розвідка зафіксувала загибель російських військовослужбовців 20 квітня.

"Загинув один військовослужбовець 7 окремої мотострілкової бригади (Дебальцеве) 2 АК і один військовослужбовець 11 окремого механізованого полку (Макіївка), а також поранений один військовослужбовець 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ", - уточнили розвідники.

В той же день в морги Донецька доставлений з передової черговий російський "вантаж 200".

"20 квітня ц.р. в морг Донецької обласної клінічної лікарні Калініна доставлені тіла трьох загиблих, а в спеціальне відділення, відведене під потреби російського військового госпіталю - трьох поранених російських військовослужбовців зі складу розвідувального підрозділу 1 окремої мотострілкової бригади (Комсомольське) 1 АК ЗС РФ", - відзначили в ГУР.

Постійні втрати деморалізують окупантів і змушують їх для збереження життя звільнятися з армії і їхати в РФ.

"Встановлено, що 19 квітня висловили недовіру командиру батальйону і написали рапорти на звільнення з військової служби з подальшим поверненням до Росії 19 військовослужбовців 6 окремого механізованого полку (Стаханов) 2 АК ЗС РФ", - повідомили розвідники.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою