"Довыделывался": Стали відомі нові подробиці "самостріла" віце-прем'єра Росії

Дмитро Рогозін припустився помилки, стріляючи з двох пістолетів одночасно.

Дмитро Рогозін. Фото: vlg-media.ru.

Російський віце-прем'єр Дмитро Рогозін, відомий своїми хамськими висловлюваннями на адресу багатьох політиків світу, прострелив собі ногу під час зйомок відеокліпу. Про це з посиланням на джерела в оточенні чиновника повідомляє Gazeta.ru. Новину передають Патріоти України.

Зокрема, стало відомо, що інцидент стався під час епізоду, де Рогозін браво демонструє своє вміння стріляти "по-македонськи", з двох рук. У якийсь момент чиновник опустив пістолет, мимоволі натиснув на спусковий гачок і прострелив собі ікру. Така поведінка, до речі, вважається грубою помилкою під час стрільби з бойового пістолета.

Варто відзначити також, що на сторінці Рогозіна у Twitter був викладений кліп, де він стріляє з двох рук, але на даний момент відео зі сторінки чиновника видалено. Також Рогозін змінив і фото обкладинки, де він був зображений в тирі.

Фортеця за пару годин: Львівська фірма створює унікальні комплекси швидкого зведення укріплень для сил АТО (відео)

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 0:32

Мобільна конструкція "Гарда" призначена для швидкого зведення фортифікаційної споруди для укриття особового складу, спостереження та ведення вогню. Львівська виробничо-комерційна фірма продемонструвала захисні споруди для швидкого зведення укріплень та...

Скоро Хелловін: Скільки коштує "побути" Саакашвілі (фото)

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 0:28

Латексну маску екс-президента Грузії на просторах інтернету можна придбати за 125-180 грн. Популярність колишнього грузинського президента і екс-голови Одеської області Міхеїла Саакашвілі досягла небачених масштабів. Як стало відомо, українські спритни...