Довго не відпочивала: Скандально відома екс-заступниця Авакова отримала нову високу посаду

Анастасія Дєєва стала директором мережі ЛЖВ - найбільшої організації, що представляє інтереси ВІЛ-позитивних українців.

Анастасія Дєєва. Фото:ОбозревательЮна екс-заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Анастасія Дєєва, яка свого часу публікувала відверті фото в мережі, отримала нову посаду. Як повідомив голова правління громадської організації людей, що живуть з ВІЛ Дмитро Шерембей, вона стала новим директором мережі ЛЖВ, передають Патріоти Україниз посиланням на Politeka.

"В результаті дуже щільної конкуренції найвищий бал набрала Анастасія Дєєва. Ми раді вітати в нашій команді амбітного, талановитого і цілеспрямованого лідера", - написав він.

І додав, що найближчі цілі організації - нова політика в сфері фінансування охорони здоров'я, зупинити епідемії ВІЛ, туберкульозу та гепатиту С, а також стати міжнародною організацією і досягти фінансової незалежності.

"Не знаю, вітати Анастасію чи побажати набратися терпіння і мужності для таких масштабних завдань) Але я дуже радий, що вона стала частиною нашої великої команди!", - зазначив Дмитро Шерембей.

На сьогодні Мережа ЛЖВ - найбільша організація, що представляє інтереси ВІЛ-позитивних українців. Всеукраїнська мережа ЛЖВ має представництва в 40 регіонах України.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...