Довго не відпочивала: Скандально відома екс-заступниця Авакова отримала нову високу посаду

Анастасія Дєєва стала директором мережі ЛЖВ - найбільшої організації, що представляє інтереси ВІЛ-позитивних українців.

Анастасія Дєєва. Фото:ОбозревательЮна екс-заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Анастасія Дєєва, яка свого часу публікувала відверті фото в мережі, отримала нову посаду. Як повідомив голова правління громадської організації людей, що живуть з ВІЛ Дмитро Шерембей, вона стала новим директором мережі ЛЖВ, передають Патріоти Україниз посиланням на Politeka.

"В результаті дуже щільної конкуренції найвищий бал набрала Анастасія Дєєва. Ми раді вітати в нашій команді амбітного, талановитого і цілеспрямованого лідера", - написав він.

І додав, що найближчі цілі організації - нова політика в сфері фінансування охорони здоров'я, зупинити епідемії ВІЛ, туберкульозу та гепатиту С, а також стати міжнародною організацією і досягти фінансової незалежності.

"Не знаю, вітати Анастасію чи побажати набратися терпіння і мужності для таких масштабних завдань) Але я дуже радий, що вона стала частиною нашої великої команди!", - зазначив Дмитро Шерембей.

На сьогодні Мережа ЛЖВ - найбільша організація, що представляє інтереси ВІЛ-позитивних українців. Всеукраїнська мережа ЛЖВ має представництва в 40 регіонах України.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!