Хіти тижня. Довго не відпочивала: Скандально відома екс-заступниця Авакова отримала нову високу посаду

Анастасія Дєєва стала директором мережі ЛЖВ - найбільшої організації, що представляє інтереси ВІЛ-позитивних українців.

Анастасія Дєєва. Фото:ОбозревательЮна екс-заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Анастасія Дєєва, яка свого часу публікувала відверті фото в мережі, отримала нову посаду. Як повідомив голова правління громадської організації людей, що живуть з ВІЛ Дмитро Шерембей, вона стала новим директором мережі ЛЖВ, передають Патріоти Україниз посиланням на Politeka.

"В результаті дуже щільної конкуренції найвищий бал набрала Анастасія Дєєва. Ми раді вітати в нашій команді амбітного, талановитого і цілеспрямованого лідера", - написав він.

І додав, що найближчі цілі організації - нова політика в сфері фінансування охорони здоров'я, зупинити епідемії ВІЛ, туберкульозу та гепатиту С, а також стати міжнародною організацією і досягти фінансової незалежності.

"Не знаю, вітати Анастасію чи побажати набратися терпіння і мужності для таких масштабних завдань) Але я дуже радий, що вона стала частиною нашої великої команди!", - зазначив Дмитро Шерембей.

На сьогодні Мережа ЛЖВ - найбільша організація, що представляє інтереси ВІЛ-позитивних українців. Всеукраїнська мережа ЛЖВ має представництва в 40 регіонах України.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...