Дунюшкін креативить по-багатому: Лише за наповнення сайту "Євробачення" заплатять майже 100 тис. грн

Умовами договору передбачена передплата у розмірі 80% від вартості послуг.

І на "Євробаченні" хтось нагріє руки. Ілюстрація: соцмережі.

Національна суспільна телерадіокомпанія України уклала угоду на суму 97,5 тисяч гривень з ФОП «Дунюшкін» на «креативне обслуговування» офіційного веб-порталу «Євробачення» eurovision.ua. Про це пишуть Патріоти України з посиланням на дані ProZorro.

Відповідно до угоди, креативне обслуговування містить підготовку новинного контенту для сайту, фотозйомку й обробку фотографій, «будь-які інші додаткові послуги», які можуть узгоджуватися сторонами додатково.

Офіційний веб-портал «Євробачення» eurovision.ua містить інформацію для гостей столиці України єдиною мовою – українською. Угоду укладено 2 травня, однак термін дії договору визначено на період з 26 квітня до 20 травня 2017 року. Умовами договору передбачена передплата у розмірі 80% від вартості послуг.


РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...