"Два года Украина воюет, два года хоронит героев. Это должна расследовать СБУ": У Кривому Розі поглумилися над гербом України

"Как-то резко мы полетели в машине времени на два года назад. Как-то резко, провокативно все оборачивают в вату" - написав місцевий депутат.

У Кривому Розі невідомі поглумилися над гербом України, обливши його фарбою. Відповідне фото розмістив 21 квітня в своєму Facebook депутат Криворізької міської ради Микола Колесник, інформують Патріоти України.

"Сегодня общественные слушания в Долгинцевском районе. 15.00. С утра вот такая картина возле райисполкома. Полиция заявила что нет заявления, нет возбуждения дела. Как-то резко мы полетели в машине времени на два года назад. Как-то резко, провокативно все оборачивают в вату.

Два года прошло после того как весь город, лучшая его часть, не допустила русской весны. Два года Украина воюет, два года хоронит Героев. Начиная с переименования улиц, где ни одной улицы с фамилией павшего Бойца, заканчивая "крестными митингами" с русским миром - это не наш Кривой Рог!

Краска на гербе Украины это даже не полиция, это СБУ должна расследовать. А если нужно, то и мы. Все будет Кривбасс!" - написав депутат.

Білоруські компанії постачають власну продукцію бойовикам ОРДЛО під виглядом "гуманітарної допомоги" з РФ

неділя, 17 листопад 2019, 14:45

Варто зазначити, що за оцінками експертів, до 30% товарів народного вжитку в окупованих районах Луганської і Донецької областей – білоруські. Вп'яте за останні тижні вантажні автомобілі з написом "Гуманітарна допомога з Російської Федерації" прибули в ...

З архіву ПУ. Зброя перемоги: Легендарний ізраїльський танк, котрий палив радянські Т-34, Т-55, Т-62, Т-72

субота, 16 листопад 2019, 23:30

Українці мають не менше завзяття своїх вчорашніх сусідів – євреїв, котрі більше 70 років стримують навалу своїх недружніх сусідів, котрі мають перевагу у 20 разів за людським потенціалом і фінансовим. До того ж їх щедре забезпечувала зброєю та сама Москва