Два імбецила були ошелешені: У мережі показали грабіжників, які намагалися у Києві пограбувати квартиру (фото)

Злодії намагалися забратися в помешкання з допомогою відмички, але двері несподівано відкрив господар квартири.

Грабіжники були ошелешені, коли господар квартири відкрив двері. Фото:Fаcebook

У Києві двоє чоловіків зробили дивну спробу пограбування квартири. Про це повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua у Facebook, зазначають Патріоти України.

"Добрий день! Перебуваючи у себе в квартирі у п'ятницю почув шоркання біля дверей і в замку. Година була 14:09. Всередині відразу спрацювало розуміння того, що саме відбувається. Зірвався і тупо відкрив двері. Сказати, що ці два імбецила були здивовані - не сказати нічого.

Пофоткав, викликав поліцію, але вони, звичайно, зробили ноги, від поліції реакції немає. По-перше, хочу попередити всіх, а по-друге буду радий якщо вдасться знайти і вломити", - пише господар квартири, яку намагалися пограбувати.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...