Володимир Попов з села Ободівка, Тростянецького району Вінницької області розробив і запатентував піролізний котел, який ефективно працює на смітті. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на lada.fm.
«Знайшов рішення, як гарно спалити непотріб, який є у кожному домогосподарстві, а потім забрати отриману енергію за допомогою теплообмінника, - розповідає Володимир Попов. – Торік моїм невеличким котлом підприємець із Звенигородки Черкаської області обігрівав 400 кв. м теплиці». Котли для опалення виробничих приміщень і приватних будинків у "подільського Кулібіна" замовляє малий бізнес та населення. «Виготовляю поштучно і нарікань ще не було, тільки подяки і нові замовлення», - зауважує Володимир Попов.
Винахідник сподівається запустити «всеїдний» котел у масове виробництво. Правда, розробкою, яка була запатентована 10 років тому, ні виробники, ні держава досі не зацікавилися. «Ходив по інститутах, звертався до Красилівського машинобудівного заводу та черкаських машинобудівників, які за одне випробування заправили 50 тисяч гривень, - згадує Володимир Попов. – Возив котла в Український державний сертифікаційний центр (лабораторія в Іванкові), де він показав непогані результати».
На додачу, раціоналізатор з Вінниччини також виготовив невеличкий пристрій, який перемелює гілля на дрібні частини. «Несила бачити, як на полях спалюють солому, а обабіч доріг – гілля, яке може бути прекрасним паливом, - нарікає Володимир Попов. – У мене вдома котел довгий час працював на тирсі – двох автівок вистачало на всю зиму». Винахідник сподівається, що переваги піролізного котла на смітті незабаром зможуть оцінити не лише жителі Тростянецького району, а й всієї України.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...