У зйомках документального фільму брали участь колишні британські військові і дипломати, які і приймали рішення про те, чи відповідати на можливу російську агресію, і якщо так, то як. За версією авторів фільму в Балтії «все почнеться» через зіткнення російських і естонських націоналістів на місці колишнього пам'ятника радянським воїнам-визволителям. Причина зіткнень не називається, проте автори фільму мають на увазі, що за організацією заворушень стоять російські спецслужби.
Згідно з сюжетом фільму, за безладами в Талліні пішли проросійські демонстрації в латвійському Даугавпілсі. Протестуючі захопили міську адміністрацію і вивісили на ній російський прапор. Місто перейшло під контроль «Латгало-російського союзу». За аналогією з Кримом в Даугавпілсі вирішили провести референдум про незалежність від уряду Латвії в Ризі. Влада Латвії його не визнала.
Далі автори фільму продовжують моделювати ситуацію в балтійському місті за аналогією з окупацією Криму і вторгненням російської армії на Донбас. Так, в Даугавпілсі з'являються прапори так званих «народних республік», по місту масово спалюються державні символи Латвії, натовпи людей скандують «Росія», а британській розвідці стає відомо, що з РФ в Даугавпілс безконтрольно надходять «люди і зброя».
У фільмі використовуються також такі сюжети з україно-російської гібридної війни, як відправка з Росії гумконвоїв в Латвію, брязкання зброєю біля кордонів - за сюжетом фільму Росія проводить позапланові масштабні навчання біля кордонів Балтії. Ще одним яскравим посиланням до війни на Донбасі у фільмі служить момент, коли командир ополченців зрізає у латвійського солдата нашивку і змушує з'їсти її з криком «Їж свою е *** ую Латвію, тому що вона нам не потрібна!!!».
Закінчується фільм тим, що Росія нібито завдає ядерний удар по американських і британських авіаносцях в Балтійському морі і офіційно заявляє, що це була трагічна помилка. Остання сцена у фільмі повна драматизму. Питання просте і зрозуміле: якщо Росія запустить ядерні ракети по цілях у Великобританії, повинні ядерні сили країни у відповідь запустити ракети по цілях на території Росії? У кожного з учасників «гри» є свої доводи «за» і «проти».
Гіпотетичний сценарій нападу Росії на Балтію використаний авторами лише як привід для того, щоб показати - чи зважаться європейські та американські політики в XXI на ядерну війну з Росією. І якщо зважаться, то за яких умов. Грубо кажучи - чи готові вони вмирати за Даугавпілс? Фінальне голосування, яке показано в фільмі дає відповідь на це питання.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...