Футбольний сепаратизм: З'явилися подробиці скандалу навколо "збірної Закарпаття"

У Закарпатській ОДА вже заявили, що у команді гравців з українським громадянством не було.

У складі команди "Карпаталья" із Закарпаття, яка брала участь в чемпіонаті світу з футболу серед невизнаних республік, немає гравців з українським громадянством. Про це заявив прес-секретар Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас, передають Патріоти України.

"У цій команді є сім гравців - вихідців із Закарпаття. Деякі з них колись грали в футбольних клубах Закарпатської області, в тому числі в ФК "Говерла". Зараз жоден з них не є гравцем жодного Закарпатського клубу. Всі вони - громадяни Угорщини", - каже Галас.

За його словами, кілька гравців іноді відвідують Закарпаття, тому що приїжджають в гості до родичів. "Як тільки хтось із них з'явиться в області, з ними одразу буде проведена бесіда співробітниками СБУ", - пояснює Галас.

Зокрема, за його словами, СБУ хоче дізнатися, чому на гербі команди був зображений прапор України. Крім того, Галас повідомив, що виступ команди в чемпіонаті організував діючий депутат Берегівської райради від Демократичної партії угорців України Тібор Феєш. Коли він повернеться в Україну, з ним також будуть спілкуватися правоохоронці.

Раніше повідомлялося, що СБУ почала перевірку за фактом участі "збірної Закарпаття" в чемпіонаті футбольних сепаратистів.

Ця дивовижна планета Земля: NASA показало рідкісне небесне явище (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 8:25

Сріблясті хмари - найвищі в атмосфері Землі, формуються у мезосфері на висотах 76-85 км. Видимі в глибоких сутінках. Складаються з водяної криги. Сріблясті хмари - найвищі в мезосфері. Для їх утворення потрібна велика кількість водяної пари, дуже низьк...

Містять особливі цукри: Який популярний делікатес здатний боротися з раком

неділя, 23 вересень 2018, 0:22

Устриці і інші молюски можуть бути ефективними при боротьбі з декількома видами раку. Британські вчені провели дослідження та встановили який популярний делікатес може бути ефективним у боротьбі з раковими пухлинами. Про це пише Daily Mail з посиланням...