Футбольний сепаратизм: З'явилися подробиці скандалу навколо "збірної Закарпаття"

У Закарпатській ОДА вже заявили, що у команді гравців з українським громадянством не було.

У складі команди "Карпаталья" із Закарпаття, яка брала участь в чемпіонаті світу з футболу серед невизнаних республік, немає гравців з українським громадянством. Про це заявив прес-секретар Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас, передають Патріоти України.

"У цій команді є сім гравців - вихідців із Закарпаття. Деякі з них колись грали в футбольних клубах Закарпатської області, в тому числі в ФК "Говерла". Зараз жоден з них не є гравцем жодного Закарпатського клубу. Всі вони - громадяни Угорщини", - каже Галас.

За його словами, кілька гравців іноді відвідують Закарпаття, тому що приїжджають в гості до родичів. "Як тільки хтось із них з'явиться в області, з ними одразу буде проведена бесіда співробітниками СБУ", - пояснює Галас.

Зокрема, за його словами, СБУ хоче дізнатися, чому на гербі команди був зображений прапор України. Крім того, Галас повідомив, що виступ команди в чемпіонаті організував діючий депутат Берегівської райради від Демократичної партії угорців України Тібор Феєш. Коли він повернеться в Україну, з ним також будуть спілкуватися правоохоронці.

Раніше повідомлялося, що СБУ почала перевірку за фактом участі "збірної Закарпаття" в чемпіонаті футбольних сепаратистів.

Хіти тижня. Проковтнув та виплюнув: Біля берегів Південної Африки зафільмували страшну пригоду дайвера (відео)

середа, 20 березень 2019, 20:30

За словами Райнера Шімпфа, кит не збирався його з’їсти, а проковтнув випадково. Кит проковтнув дайвера, а потім виплюнув назад в океан. Інцидент стався біля узбережжя Південно-Африканської республіки. Фотограф-дайвер Райнер Шімпф плавав в бухті Єлизаве...

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...