Команда студентів-техніків з університету Ейндховена в Нідерландах створила прототип автомобіля, що працює на мурашиній кислоті, повідомляють Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости. . Принцип роботи інноваційного автомобільного палива полягає в тому, що мурашина кислота містить водень, що раніше вже зарекомендував себе в якості альтернативного екологічного виду палива.
У водню, як і у електрики, яка також використовують в якості альтернативи для «машин майбутнього», є свої мінуси. Приміром, електромобілі, залежні від батареї, мають обмежений радіус дії. У той же час водень досить дорого транспортувати і зберігати.
Мурашина кислота, за словами розробників з студентської команди Team FAST, завдяки своїй рідкій природі легко і дешево перевозиться. Водень з неї буде вилучатись за допомогою каталітичних реакцій. Як приклад студенти створили метрову діючу модель авто, яка допомогла їм отримати грант у розмірі 50 тисяч євро на подальшу роботу над автомобілем.Перший повністю діючий зразок «кислотного» авто розробники планують представити громадськості в 2017 році.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...