Голлівудський друг Путіна став персоною нон грата в Україні (документ)

СБУ на п'ять років заборонила Стівену Сігалу в'їзд в Україну.

Стівен Сігал. Фото: РИА Новости.

Слідом за низкою російських знаменитостей заборону на в'їзд в Україну отримав голлівудський актор Стівен Сігал, який є другом президента РФ Володимира Путіна. СБУ на п'ять років заборонила йому в'їзд в Україну. Про це йдеться у відповіді спецслужби на запит "Апострофа", передають Патріоти України.

"Користуючись частиною 1 статі 13 закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" та статею 7 Закону України "Про основи національної безпеки України", Службою безпеки України прийнято рішення про заборону в'їзду в Україну вказаній особі терміном на 5 років", - підкреслили в СБУ.

"Рішення про заборону в'їзду в Україну приймається в разі якщо є достатньо інформації, отриманої в установленому законом порядку, про факт вчинення нею суспільно небезпечного діяння, незалежно від території його вчинення, яке суперечить інтересам забезпечення безпеки України, попередження, виявлення, припинення та розкриття якого віднесено до компетенції СБУ", - уточнили в СБУ.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...