Гра зі смертю: За викриття жахливих умов утримання на "Широкому Лану" бійців без належної підготовки відправили розміновувати полігон

​Солдати змушені збирати снаряди, які не розірвалися після стрільб.

На полігоні "Широкий лан". Фото:Fаcebook

В покарання за публікацію гучних фотографій жахливих умов на полігоні "Широкий лан" у Миколаївській області військовослужбовців, які там дислокуються, відправили збирати снаряди. Про це написав у своєму Facebook Сергій Марков, передають Патріоти України.

Історія почалася з того, що військовослужбовець ЗСУ Юлія Матвієнко на своїй сторінці в Facebook запостила свіжі фотографії полігону "Ширлан", де солдати перебували в складних умовах, серед бруду і потопаючих у воді наметів.

"Ну чому у волонтерів ніколи нічого не вирішуваного не буває, а тут завжди жопа! І взимку, і влітку, і навесні і восени! І так, пацани не скаржилися, вони звикли, що генералам на них насрати, навіть скаржитися не хочуть, сенсу не бачать взагалі ... ", - зазначила Матвієнко.

Пізніше Сергій Марков, один з тих, хто викладав фотографії з полігону, повідомив, що військових в якості покарання зобов'язали збирати снаряди. При цьому він зазначив, що вони не мають для такої серйозної роботи необхідної підготовки і кваліфікації.

"За ті фото, що ми викладаємо, нас зібрали, "піхоту", люди, які не підготовлені до цього, пройти полігон 7-8 км, і виявляти снаряди, що не вибухнули. Всі втомилися, спітніли, але сьогодні лазні не буде, і це все у вихідний день", - написав Марков.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...