"Я Путіну буду скаржитися!": Українські журналісти розіграли пропагандиста Кисельова (відео)

Представившись помічниками місцевого "чиновника" Володимира Константінова, журналісти сказали, що кримська влада відбирає у Кисельова дачу в Коктебелі.

Дмитро Кисельов у Криму. Фото: соцмережі.

Журналісти програми "Гроші" телеканалу 1+1 розіграли головного пропагандиста Кремля Дмитра Кисельова, передають Патріоти України.

Так, представившись помічниками місцевого "чиновника" Володимира Константінова, журналісти сказали, що кримська влада відбирає у Кисельова дачу в Коктебелі, оскільки вона "потрапляє під забудову". "Кисельов повірив, але чи погодився він поділитися майном з російською владою?" - йдеться в анотації до відео.

Виявилося, пропагандист дійсно попався на розіграш. Щоправда, російський телеведучий пообіцяв поскаржитися президенту РФ Володимиру Путіну, щоб захистити "намолене місце". Зазначимо, що в 2012 році Дмитро Кисельов у Криму побудував будинок з п'ятьма санвузлами, ліфтовим підйомником і басейном, звідки відкривається вид на Коктебельську бухту.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...