"Я Путіну буду скаржитися!": Українські журналісти розіграли пропагандиста Кисельова (відео)

Представившись помічниками місцевого "чиновника" Володимира Константінова, журналісти сказали, що кримська влада відбирає у Кисельова дачу в Коктебелі.

Дмитро Кисельов у Криму. Фото: соцмережі.

Журналісти програми "Гроші" телеканалу 1+1 розіграли головного пропагандиста Кремля Дмитра Кисельова, передають Патріоти України.

Так, представившись помічниками місцевого "чиновника" Володимира Константінова, журналісти сказали, що кримська влада відбирає у Кисельова дачу в Коктебелі, оскільки вона "потрапляє під забудову". "Кисельов повірив, але чи погодився він поділитися майном з російською владою?" - йдеться в анотації до відео.

Виявилося, пропагандист дійсно попався на розіграш. Щоправда, російський телеведучий пообіцяв поскаржитися президенту РФ Володимиру Путіну, щоб захистити "намолене місце". Зазначимо, що в 2012 році Дмитро Кисельов у Криму побудував будинок з п'ятьма санвузлами, ліфтовим підйомником і басейном, звідки відкривається вид на Коктебельську бухту.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...