"Якщо є мета і засоби, то можна розгойдати будь-який регіон": Експерт зробив тривожну заяву про загрозу сепаратизму в Україні

Настрої українців в економічному плані дуже сумні, вони незадоволені соціальною обстановкою навколо і низькими зарплатами.

Олег Жданов. Фото: Обозреватель.

Військовий експерт Олег Жданов стверджує, що при наявності належного фінансування сепаратисти можуть розхитати будь-який український регіон. Таку думку Жданов висловив у колонці для "Апострофа", передають Патріоти України.

Експерт навів приклад передвиборчої кампанії в Росії, коли Єльцин переобирався на другий термін, і його головним конкурентом був комуніст Зюганов. Тоді у останнього були реальні шанси перемогти, рейтинг Ельцина був нижчим. Жданов нагадав, що тоді півроку всю країну закидали гаслами "Голосуй або програєш", і кількість такої реклами зашкалювала, в результаті Росія проголосувала за Єльцина.

"Якщо є мета і засоби, то можна розгойдати будь-який регіон під якісь соціальні протести, вибухи тощо. І який прапор буде над натовпом — натовпу вже буде все одно", — заявляє Жданов. Він зазначає, що якщо людей виведуть на вулицю, то гасла і прапори можуть поставити будь-які.

Експерт констатує, що настрої українців в економічному плані дуже сумні, вони незадоволені соціальною обстановкою навколо і низькими зарплатами. Жданов вважає, що якщо з'явиться вождь, натовп незадоволених може перетворитися в організовану масу. Таким чином, нагадує експерт, відбулася революцiя 1917 року, коли Ленін направив агітаторів в народ і армію.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...