На виборах до Верховної Ради, якби їх проводили в серпні, найбільше голосів набрали б "Батьківщина" (11,4%), Опозиційний блок (10,2%) і Блок Петра Порошенка (9,6%). Такі результати опитування, проведеного центром соціальних досліджень "Софія", опублікувало сьогодні агентство "Українські новини". Новину передають Патріоти України.
П'ятивідсотковий бар'єр подолали б Радикальна партія Олега Ляшка (7,2%), "Самопоміч" (6,7%), "Громадянська позиція" (6,2%) та партія "За життя" (5,8%).
Інші політичні сили набрали недостатньо голосів для проходження до парламенту: за "Свободу" проголосувало б 3,5%, за "Рух нових сил" – 1,9%, за УКРОП – 1,4%, за УДАР – 1,2%, за партію "Народний контроль" – 1,1%, за партію "Цивільно-громадська платформа Надії Савченко" – 1,0%, за "Відродження" – 1,0%.
За решту партій проголосувало б 7,6%, проти всіх – 6,3%, не змогли відповісти 17,9% респондентів. Так розподілилися голоси серед тих опитаних, які точно проголосували б на виборах – 40,3%, ймовірно проголосували б – 26,8%, найімовірніше, що не проголосували б – 11,5%, точно не пішли б на вибори – 19,3%, не змогли відповісти – 2,1%.
Центр "Софія" проводив опитування з 6-го до 12 серпня в усіх адміністративних областях України (у Донецькій і Луганській областях проводив на контрольованій владою території, у Криму не проводив). Загалом соціологи опитали 1210 повнолітніх респондентів методом особистого інтерв'ю вдома. Статистична похибка не перевищує 3%.
Нинішній склад Верховної Ради України обрали в жовтні 2014 року. У парламенті станом на 3 вересня 2017 року 422 народні депутати. Із них представляють Блок Петра Порошенка 138 депутатів, "Народний фронт" – 81, Опозиційний блок – 43, "Самопоміч" – 26, Радикальну партію та "Батьківщину" – по 20 депутатів групи "Партія "Відродження" (26) і "Воля народу" (17). 51 нардеп не входить до жодної фракції чи групи.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...