ІЛ-76 з десантниками був не один: Міноборони приховує кількість авіакатастроф в зоні АТО, - ЗМІ

До падіння Іл-76 було принаймні чотири смертельних авіакатастрофи, а після - ще три.

Збитий Іл-76 під Луганськом. Фото: соцмережі.

У 2014 році було збито 9 військових повітряних суден, а за весь період військових дій на сході країни - 28 українських бортів. Про це повідомляє телеканал Zik з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України.

У 2014 році бойовики так званої «ЛНР» збили військово-транспортний літак Іл-76. Під час катастрофи загинуло 49 українських військових, а колишнього начальника оперативного штабу АТО Віктора Назарова відправили до суду. Зараз він єдиний обвинувачений, так як знав про активність супротивника, але все одно відправив борт в Луганський аеропорт.

«Це службова недбалість, за яку передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років», - прокоментував державний обвинувач Максим Крим. Судовий процес ще триває. Від початку бойових дій це перший процес, який почали на підставі військової катастрофи. Але таких трагедій було десятки, уточнює видання.

Крім того, журналісти отримали доступ до матеріалів справи Назарова, з яких стало відомо, що до падіння Іл-76 було принаймні чотири смертельних авіакатастрофи, а після - ще три.

Журналісти нарахували 9 збитих вертольотів і літаків, в яких загинуло 85 військових. «Після початку бойових дій навколо Луганського аеропорту вже стало зрозуміло, що бойовики - це не прості шахтарі і трактористи, а підготовлені російські військові», - зазначив екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко.

За його даними, в Україні збили 28 повітряних суден, з яких 17 - із загиблими. Всі військові справи передають на розгляд до цивільних судів. «Відсутність знань з військових дисциплін не дає можливості швидко і досить кваліфіковано розглянути такі справи», - коментує суддя Дарницького районного суду Києва Наталія Яровенко.

Як вибрати пароочисник для дому

вівторок, 24 вересень 2024, 17:19

В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...

ТОП-3 поради по вибору ременя до авто з дизельним двигуном

п’ятниця, 23 серпень 2024, 8:50

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...