Ізраїль показав нові бойові роботи своїх збройних сил (фото)

Роботизовані системи будуть використовуватися для розвідки і патрулювання кордонів, виявлення вибухових пристроїв та для інших бойових завдань.

На виставці Eurosatory 2016 IAI представила колісного робота на ім'я RoBattle, призначеного для виконання різних бойових і допоміжних завдань - ударних, розвідувальних, захисту конвоїв тощо. Відповідно до опису, система забезпечувала машині «кілька рівнів автономності» і могла за бажанням замовника встановлюватися на інші колісні або гусеничні платформи. Про це пише Bukvoed у Livejournal, передають Патріоти України, і продовжує:

Той же девайс, що побував на Eurosatory; на боці напис LR3; озброєний туреллю General Robotics Pitbull RWS с, здається, MAG-ом.

На AUS & R 2016, з півдюймовим Браунінгом:

Дещо інша машина демонструє подолання перешкод:

У 2017-му з'явилася інформація про інженерно-саперний варіант РоБетл. Девайс важить 7 тонн, піднімає 3 тонни, забирається на підвищення 1,5-метрової висоти. Зброю цьому звірові вирішили поки не видавати, хоча турель є.

У червні 2018 року з'явилася стаття про роботизовану систему для розвідки і патрулювання кордонів, що включає RoBattle і БПЛА BirdEye 650D (теж продукт IAI).

Нарешті, зовсім недавно, в жовтні 2018 го, IAI повідомила про завершення розробки автономної системи виявлення вибухових пристроїв і про майбутні її випробування. Система заявлена як частина сімейства Саhар, знайомого за гусеничним девайсом на базі навантажувача БОБКЕТ; але зазначено, що на цей раз вона встановлена на машині LR-II; схоже, це та сама, яка на фото вище долає перешкоди. Результат схрещування на наступному фото.

Три брата на пікніку:

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...