Ізраїль показав нові бойові роботи своїх збройних сил (фото)

Роботизовані системи будуть використовуватися для розвідки і патрулювання кордонів, виявлення вибухових пристроїв та для інших бойових завдань.

На виставці Eurosatory 2016 IAI представила колісного робота на ім'я RoBattle, призначеного для виконання різних бойових і допоміжних завдань - ударних, розвідувальних, захисту конвоїв тощо. Відповідно до опису, система забезпечувала машині «кілька рівнів автономності» і могла за бажанням замовника встановлюватися на інші колісні або гусеничні платформи. Про це пише Bukvoed у Livejournal, передають Патріоти України, і продовжує:

Той же девайс, що побував на Eurosatory; на боці напис LR3; озброєний туреллю General Robotics Pitbull RWS с, здається, MAG-ом.

На AUS & R 2016, з півдюймовим Браунінгом:

Дещо інша машина демонструє подолання перешкод:

У 2017-му з'явилася інформація про інженерно-саперний варіант РоБетл. Девайс важить 7 тонн, піднімає 3 тонни, забирається на підвищення 1,5-метрової висоти. Зброю цьому звірові вирішили поки не видавати, хоча турель є.

У червні 2018 року з'явилася стаття про роботизовану систему для розвідки і патрулювання кордонів, що включає RoBattle і БПЛА BirdEye 650D (теж продукт IAI).

Нарешті, зовсім недавно, в жовтні 2018 го, IAI повідомила про завершення розробки автономної системи виявлення вибухових пристроїв і про майбутні її випробування. Система заявлена як частина сімейства Саhар, знайомого за гусеничним девайсом на базі навантажувача БОБКЕТ; але зазначено, що на цей раз вона встановлена на машині LR-II; схоже, це та сама, яка на фото вище долає перешкоди. Результат схрещування на наступному фото.

Три брата на пікніку:

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою