Ізраїль показав нові бойові роботи своїх збройних сил (фото)

Роботизовані системи будуть використовуватися для розвідки і патрулювання кордонів, виявлення вибухових пристроїв та для інших бойових завдань.

На виставці Eurosatory 2016 IAI представила колісного робота на ім'я RoBattle, призначеного для виконання різних бойових і допоміжних завдань - ударних, розвідувальних, захисту конвоїв тощо. Відповідно до опису, система забезпечувала машині «кілька рівнів автономності» і могла за бажанням замовника встановлюватися на інші колісні або гусеничні платформи. Про це пише Bukvoed у Livejournal, передають Патріоти України, і продовжує:

Той же девайс, що побував на Eurosatory; на боці напис LR3; озброєний туреллю General Robotics Pitbull RWS с, здається, MAG-ом.

На AUS & R 2016, з півдюймовим Браунінгом:

Дещо інша машина демонструє подолання перешкод:

У 2017-му з'явилася інформація про інженерно-саперний варіант РоБетл. Девайс важить 7 тонн, піднімає 3 тонни, забирається на підвищення 1,5-метрової висоти. Зброю цьому звірові вирішили поки не видавати, хоча турель є.

У червні 2018 року з'явилася стаття про роботизовану систему для розвідки і патрулювання кордонів, що включає RoBattle і БПЛА BirdEye 650D (теж продукт IAI).

Нарешті, зовсім недавно, в жовтні 2018 го, IAI повідомила про завершення розробки автономної системи виявлення вибухових пристроїв і про майбутні її випробування. Система заявлена як частина сімейства Саhар, знайомого за гусеничним девайсом на базі навантажувача БОБКЕТ; але зазначено, що на цей раз вона встановлена на машині LR-II; схоже, це та сама, яка на фото вище долає перешкоди. Результат схрещування на наступному фото.

Три брата на пікніку:

У росіян і близько нічого такого немає: "Високоточна "Вільха" готова "кошмарити" гібридне командування", - Злий одесит

п’ятниця, 14 червень 2019, 15:10

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацієювійськово-політичного оглядача Олександра Коваленка про те, чим небезпечна для гібридних військ на окупованій частині Донбасу українська ракета "Вільха", останні держвипробування котрої перед прийня...

На вихідні Україну накриє погодне пекло

п’ятниця, 14 червень 2019, 12:57

У Києві 15 червня може пройти грозовий дощ, температура повітря сягне +33 °C. Вона зазначила, що в більшості областей країни температура повітря буде на рівні +30...+35 °C, у Карпатах +25...+29 °C. Увечері температура опускатиметься до +15...+19 °C. "Д...