"Камикадзе среди них не водятся однозначно", - Аміна Окуєва із презирством відізвалась про найманих вбивць Путіна

Зараз єдиний доступний фронт для російських спецслужб фронт проти Аміни Окуєвої та Адама Осмаєва – інформаційне поле.

Аміна Окуєва. Фото: соцмережі.

Російським спецслужбам не вдалося усунути добровольця Адама Осмаєва та його дружину Аміну Окуєву фізично, тому вони можуть спробувати зробити це в інформаційному полі. Про це Окуєва написала у Facebook, передають Патріоти України.

"Абсолютно не дивно, що такий мегапровал операції російських спецслужб їм життєво необхідно спробувати закрити всіма доступними силами й засобами", – написала вона. Окуєва розповіла, що наразі вона з чоловіком перебувають під цілодобовою державною охороною.

"Не думаю, що найближчим часом їм удасться повторити спроби нашого фізичного усунення. Камікадзе в них у штаті не водяться однозначно, тому що на самопожертву здатні лише ті, хто бореться заради ідеї. А такі, хто, як горе-кілер (нині паралітик), заходився кричати: "Здаюся! Не стріляйте!" – слабші за нас, як би добре вони не були навчені й підготовлені. Тому що в них немає ідеї, а отже, – немає і сили духу", – написала вона.

За її словами, єдиний доступний фронт для російських спецслужб щодо неї та Осмаєва – інформаційне поле. "Так що закликаю всіх здатних самостійно міркувати людей не піддаватися на діряві інсинуації на нашу адресу. Ну і, звичайно, прошу друзів не відмічати ні мене, ні Адама в такому гарячковому маренні російських спецслужб, для якого вони задіяли як протухлі свої консерви, так і найвисокоякісніші свіжі, які досі не розкривали. Нерви й так трохи постраждали, так що не варто намагатися роздратувати битих вовків усілякими заячими виставами", – заявила Окуєва.

Новий пакет військової допомоги від США: під ударом - Джанкойський аеродром і лінії постачання РФ на сході України

вівторок, 7 лютий 2023, 22:48

Наразі відбувається різка активізація військового протистояння, в якому росіяни створюють наступ по п"яти напрямкам одночасно. У Пентагоні заявили про новий пакет військової допомоги для України у розмірі 2,175 млрд доларів, до якого також входить нове...

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...