Карма? У Росії на стрільбах вибухнув танк Армата

Внаслідок вибуху танк був знищений повністю. Про втрати серед особового складу російська преса поки мовчить.

Російський танк "Армата". Фото: anegrinews.ru.

За повідомленням блогерів і ряду ЗМІ, під час проведення навчальних стрільб з 125-міліметрових знарядь танків Т-14 «Армата» в одній з машин здетонував боєкомплект. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Русский Еврей.

У результаті танк внутрішнім вибухом знищений повністю і відновленню не підлягає. Про втрати серед особового складу російської армії в ході даного інциденту інформації поки немає.

Блогери зазначають, що причиною детонації могло стати, як неправильне поводження з боєприпасами, так і загоряння всередині башти танка, що з цими машинами вже було не раз. Не виключають блогери та причин події, пов'язаних з недосконалістю 125-міліметрової гармати танка, яка раніше неодноразово піддавалася критиці з боку фахівців.

Хіти тижня. "Дагестанський общак": США "злили" Франції секретні дані про скандального російського олігарха

неділя, 18 лютий 2018, 1:00

До справи російського сенатора Сулеймана Керімова, якого Франція звинуватила у відмиванні грошей, залучено відділ фінансової контррозвідки Мінфіну США. Про це повідомлять у Telegram-каналі "Незигарь", передають Патріоти України. Так, американці видали ...

"Узяв авансом зарплату за шість років". Навальний підрахував, скільки коштують годинники Путіна (відео)

неділя, 18 лютий 2018, 0:30

За словами Навального, декларація про доходи Путіна – нахабно задокументована брехня. Президент Росії Володимир Путін задекларував за шість років 38 млн рублів ($671 тис.) зарплати. Водночас його колекцію годинників, про яку можна робити висновок за оф...