Карма? У Росії на стрільбах вибухнув танк Армата

Внаслідок вибуху танк був знищений повністю. Про втрати серед особового складу російська преса поки мовчить.

Російський танк "Армата". Фото: anegrinews.ru.

За повідомленням блогерів і ряду ЗМІ, під час проведення навчальних стрільб з 125-міліметрових знарядь танків Т-14 «Армата» в одній з машин здетонував боєкомплект. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Русский Еврей.

У результаті танк внутрішнім вибухом знищений повністю і відновленню не підлягає. Про втрати серед особового складу російської армії в ході даного інциденту інформації поки немає.

Блогери зазначають, що причиною детонації могло стати, як неправильне поводження з боєприпасами, так і загоряння всередині башти танка, що з цими машинами вже було не раз. Не виключають блогери та причин події, пов'язаних з недосконалістю 125-міліметрової гармати танка, яка раніше неодноразово піддавалася критиці з боку фахівців.

Усім, крім Гонтаревої: Членам правління Нацбанку збільшили зарплату на десятки тисяч гривень

середа, 18 жовтень 2017, 0:34

У прес-службі регулятора розповіли, що зарплати членів правління не підвищували роками, а тепер їх "вирішили наблизити до ринкових". Усьому керівництву Національного банку України істотно підвищили зарплати, повідомляє ТСН із посиланням на свої джерела...

Всім гуртом: У Міноборони показали, як на передовій бійці облаштували собі баню (відео)

середа, 18 жовтень 2017, 0:28

Зняти напругу після важкого дня на передовій тепер для бійців стане простіше, адже недарма кажуть, що вода змиває негатив. Незважаючи на напружені будні на передовій, гігієна залишається важливою складовою повсякденного житті бійців. У Міноборони показ...