Картопля на Марсі: NASA анонсувало програму випробувань

Будемо поступово заселяти сусідню планету.

Марс. Фото: http://zaberaj.ru


Часом кінофільми стають реальністю. NASA та Міжнародний картопляний центр (CIP) уклали договір для проведення експериментів з вирощування поживної картоплі в умовах, наближених до марсіанських, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вчені планують використовувати ґрунт з південноамериканських Пампасів. Так само передбачається штучним чином створити умови, схожі на атмосферу Червоної планети.

Дослідники сподіваються, що їх робота допоможе не тільки вирощувати картоплю на Марсі. Дані експериментів можуть допомогти засіяти картоплею ті земні регіони, де зараз це не представляється можливим.

Скрепи у прольоті: Міжнародний союз біатлоністів позбавив Росію права проведення етапу Кубка світу з біатлону

середа, 22 листопад 2017, 0:31

Росії пропонували добровільно відмовитися від чемпіонату, але цього не сталося. Російське місто Тюмень, яке мало приймати дев'ятий етап Кубка світу з біатлону сезону 2018–2019, не було внесено до розкладу змагань. Відповідне рішення ухвалив виконком Мі...

"Азов" готував їй "теплий прийом": Наталія Королевська злякалася херсонських патріотів (фото)

середа, 22 листопад 2017, 0:24

У той час, як її оточення активно поширювало інформацію, що вона летить літаком, одіозний нардеп прибула в місто таємно, машиною. У вівторок, 21 листопада, Опозиційний блок вирішив провести свій з'їзд у Херсоні. На заході мала бути присутньою нардеп На...