Харківські мікробіологи врятують світ від туберкульозу

Препарат матиме форму аерозолю, його потрібно приймати два рази на тиждень.

Харківські мікробіологи розробили новий препарат. Фото: "Об'єктив".

Харківські мікробіологи розробили препарат, що запобігає реактивації туберкульозу у людей, які перенесли його людей. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на objectiv.tv.

На розробку препарату пішло 1,5 року. Зараз ліки готують до отримання патенту. Препарат матиме форму аерозолю, його потрібно приймати два рази на тиждень. Устаткування для розробки препарату надала американська компанія.

Як повідомив завідувач лабораторії клінічного відділу молекулярної іммунофармакології Інституту мікробіології і імунології Артур Мартинов, за допомогою препарату можна розтягнути період між загостреннями або взагалі запобігти активації туберкульозу.

"Людина буде приймати цей препарат, наприклад, два рази на тиждень. Він нешкідливий, складається з трьох компонентів. Вони всі є в аптеках і недорогі", - зазначив Мартинов.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...