Хіти тижня. Агов, СБУ: На віче прихильників Саакашвілі у Києві "засвітився" ідеолог "ДНР" (фото)

Такий собі Федір Папаяні "у 2015 р. обраний експертом, а з 2016 р. співголовою "Ізборського клубу Новоросії", а також академіком Міжнародної Слов'янської Академії".

Федір Папаяні. Фото:Изборский клуб

У Києві 4 лютого на віче лідера політичної партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі був помічений один з ідеологів "ДНР", директор науково-дослідного інституту "Хаймек" Федір Папаяні. Фотодоказ (скріншот із відео) показав у Facebook журналіст Андрій Дзиндзя, передають Патріоти України.

На персональному сайті Папаяні зазначено, що він "у 2015 р. обраний експертом, а з 2016 р. співголовою "Ізборського клубу Новоросії", а також академіком Міжнародної Слов'янської Академії".

Крім цього, користувачі пишуть, що на мітингах Саакашвілі це не перший випадок. "70% там у цих маршах жителів Донбасу, хто підтримав війну Росії проти України", - стверджують вони.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...