Хіти тижня. "Коні дохнуть" від "бояришника": Ракетні війська "недонадімперії" знову зганьбились (відео)

Розробка російських інженерів, яка призначена для перевезення ракет, навіть не здатна рухатися на колесах в одному напрямку.

Для того, щоб возити міжконтинентальні балістичні ракети, однієї "імперської величі" і нафтових доларів мало - потрібні ще мізки, прямі руки і гідна інженерна школа. Свідчення тому - черговий публічний показ російського тягача К-7850, відомого також під назвою "Платформа-О", який призначений для транспортування ядерних ракет "Тополь-М" і "Ярс" зі стартовою масою до 85 тонн, передають Патріоти України.

Поки що, правда, розробка інженерів КамАЗа нездатна транспортувати навіть саму себе - у всякому разі, в правильному напрямку. Спроба публічно продемонструвати новинку фахівцям форуму "Армія-2018", який проходив в РФ, викликала у них напади реготу: колеса 8-вісного тягача поверталися в різні боки. Судячи з усього, мова йде про серйозний збій електроніки, яка, за задумом розробників, повинна ними керувати.

Зокрема, навіть на офіційному відео, поширеному Міноборони Росії, чітко видно, що колеса третьої і четвертої осей "Платформи-О" повертають не туди, куди всі інші. Користувачі соціальних мереж вже встигли пожартувати з цього приводу, що, швидше за все, К-7850 перед демонстраційним показом заправили "Настойкою Глоду".

Слід нагадати, що це вже не перший випадок, коли "Платформа-О" так зганьбилася. Зокрема, в травні минулого 2017 року її вже показували на офіційній презентації, на яку доставили ... на іншому тягачі. Зараз, як бачимо, розробка, "яка не має аналогів в світі", все-таки навчилася їздити самостійно. Однак, судячи з того, як вона це робить, торішній варіант виглядав навіть більш презентабельним.

Розробка "Платформи-О" була розпочата в Росії з метою тиску на Білорусь, яка свого часу категорично відмовилася продавати Москві за безцінь стратегічне підприємство "Мінський завод колісних тягачів" (МЗКТ), відомий своїми розробками ракетних шасі ще з часів СРСР. У РФ вважають, що відмова від закупівель його техніки змусить офіційний Мінськ піти на поступки. У той же час, як показують презентації власної розробки росіян, все, що загрожує в результаті білоруським інженерам - це померти від сміху.

Джерело: Defence Blog

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"