"Коні дохнуть" від "бояришника": Ракетні війська "недонадімперії" знову зганьбились (відео)

Розробка російських інженерів, яка призначена для перевезення ракет, навіть не здатна рухатися на колесах в одному напрямку.

Для того, щоб возити міжконтинентальні балістичні ракети, однієї "імперської величі" і нафтових доларів мало - потрібні ще мізки, прямі руки і гідна інженерна школа. Свідчення тому - черговий публічний показ російського тягача К-7850, відомого також під назвою "Платформа-О", який призначений для транспортування ядерних ракет "Тополь-М" і "Ярс" зі стартовою масою до 85 тонн, передають Патріоти України.

Поки що, правда, розробка інженерів КамАЗа нездатна транспортувати навіть саму себе - у всякому разі, в правильному напрямку. Спроба публічно продемонструвати новинку фахівцям форуму "Армія-2018", який проходив в РФ, викликала у них напади реготу: колеса 8-вісного тягача поверталися в різні боки. Судячи з усього, мова йде про серйозний збій електроніки, яка, за задумом розробників, повинна ними керувати.

Зокрема, навіть на офіційному відео, поширеному Міноборони Росії, чітко видно, що колеса третьої і четвертої осей "Платформи-О" повертають не туди, куди всі інші. Користувачі соціальних мереж вже встигли пожартувати з цього приводу, що, швидше за все, К-7850 перед демонстраційним показом заправили "Настойкою Глоду".

Слід нагадати, що це вже не перший випадок, коли "Платформа-О" так зганьбилася. Зокрема, в травні минулого 2017 року її вже показували на офіційній презентації, на яку доставили ... на іншому тягачі. Зараз, як бачимо, розробка, "яка не має аналогів в світі", все-таки навчилася їздити самостійно. Однак, судячи з того, як вона це робить, торішній варіант виглядав навіть більш презентабельним.

Розробка "Платформи-О" була розпочата в Росії з метою тиску на Білорусь, яка свого часу категорично відмовилася продавати Москві за безцінь стратегічне підприємство "Мінський завод колісних тягачів" (МЗКТ), відомий своїми розробками ракетних шасі ще з часів СРСР. У РФ вважають, що відмова від закупівель його техніки змусить офіційний Мінськ піти на поступки. У той же час, як показують презентації власної розробки росіян, все, що загрожує в результаті білоруським інженерам - це померти від сміху.

Джерело: Defence Blog

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...