Хіти тижня. "Лукашенко скоро "снесут": Путін вже "гібридно" захопив Білорусь, - астролог

Астролог вважає, що після повалення Лукашенко і Назарбаєва з поста президента, в Білорусі і Казахстані почнеться громадянська війна, і серйозні зміни в країнах Митного союзу.

Влад Росс. Фото: скріншот з відео.

Білоруський президент Олександр Лукашенко залишиться при владі максимум до 2021 року, потім його "знесуть". Така ж доля чекає і президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Такий прогноз у коментарі ЗМІ дав відомий український астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

"Белорусский президент Александр Лукашенко сможет продержаться у власти до 2020-2021 года, не больше. После этого его "снесут". Причем в это же время точно так же "снесут" и Назарбаева в Казахстане. Пока эти президент-старожилы будут оставаться у власти, в их странах не будет кардинальных перемен", - зазначив Росс.

За словами експерта, сценарій, при якому Путін може анексувати Білорусь, - вже здійснено, - правда, "гібридно". "Путин знает, что Беларусь и так ему полностью подчиняется и принадлежит – зачем ее захватывать или аннексировать. В этом нет смысла. По сути, Путин и так уже захватил Беларусь – "гибридно". Так, к примеру, российские войска и так спокойно могут находиться на белорусско-украинской границе сегодня, и в любую минуту по приказу Путина они могут начать захват украинских территорий. Приказ Путина – и через полдня танки будут уже в Киеве. Лукашенко перечить Путину не сможет, потому что полностью зависит от него в финансовом плане, а также в плане нефти и газа. Хотя Лукашенко и пытается как-то маневрировать, "сесть на шпагат" между Россией и Европой (Западом)", - вважає експерт.

Астролог зазначає, що після повалення Лукашенко і Назарбаєва з поста президента, в Білорусі і Казахстані почнеться громадянська війна, і серйозні зміни в країнах Митного союзу. "Кроме того, пока Назарбаев остается у власти в Казахстане, в этой стране не будет гражданской войны. А после него она будет. Так же и в Беларуси – пока у власти Лукашенко, не будет каких-то изменений в Беларуси. Период перемен – 2020-2021 годы. Особенно серьезные изменения в странах Таможенного союза начнутся в 2021 году. Тогда и "полетят головы" всех лидеров стран, которые на своих должностях просидели уже по 20 и больше лет", - резюмував Росс.

Джерело: Главред

"Про силове звільнення Донбасу: Чи можливо реалізувати запропонований в РНБО сценарій", - Снєгирьов

понеділок, 26 жовтень 2020, 12:10

Подібні заяви з боку Кривоноса — скоріше політичні. Тим більше, що він міцно асоціюється з експрезидентом Порошенком. Наскільки допустимі такі висловлювання з вуст держслужбовця? Тут оцінку має давати керівництво РНБО. Днями заступник секретаря Ради на...

Народний депутат Кіт просить СБУ розслідувати російське громадянство Пальчевського

неділя, 25 жовтень 2020, 10:51

Варто зауважити, що у період із лютого 2019 року по березень 2020-го Андрій Пальчевський неодноразово брав участь у програмах на телеканалі "Россия 1". Примітно, що під час одного з ефірів за участі Ольги Скабєєвої він заявив, "що більше ви будете нас л