Хіти тижня. На полігоні "Широкий Лан" показали, як відбуваються випробування вітчизняного БТР-4Е (відео)

Машина проходить через глиняне болото, легко занурюється у воду і пливе наче човен.

Скрін відеоНа полігоні "Широкий Лан" проводять навчання військових, тренування морської піхоти, стрільбу резервістів та випробування на воді нового вітчизняного БТР-4Е. Про це йдеться в сюжеті Факти.ICTV, передають Патріоти України.

Військовики на БТРах вперше долали річку. Машина проходить через глиняне болото, легко занурюється у воду і пливе наче човен. Армійці навіть не знімали важкий броньований захист днища.

Попри весняне бездоріжжя на полігоні відбуваються тактично-стройові навчання зенітників, стріляють резервісти першої черги. Умовними цілями для ПЗРК Ігла, Стріла і зенітних установок були ворожі безпілотники.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...