Хіти тижня. Те, що варто знати про власного мурлику: Вчені з'ясували, як кіт зчитує наміри людини

Котам достатньо встановити із людиною зоровий контакт, щоб зрозуміти її думки.

Котам не потрібні слова, щоб зрозуміти господаря. Фото: соцмережі.

Вчені довели, що кішки здатні розуміти людину, просто встановивши з нею зоровий контакт. Про це заявили представники Університету Лоранд, який знаходиться в Будапешті, передають Патріоти України.

Для підтвердження зазначеного факту вчені провели експеримент. У ньому спочатку були задіяні вісімдесят кішок. Однак з часом сорок чотири з них втратили інтерес до подій і просто «відмовилися» продовжувати участь. Ті, хто залишився, були змушені контактувати з незнайомими їм людьми.

Суть експерименту полягала в тому, що нові господарі намагалися вказати кішці на наявність їжі в певному місці, не використовуючи вербальні засоби. Інформація передавалася виключно методом встановлення зорового контакту між людиною і твариною. Так, в сімдесяти відсотках випадків кішки почали розуміти свого господаря без слів. Такі результати зайвий раз доводять вміння згаданих тварин зчитувати інформацію, орієнтуючись виключно на мову рухів.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...