Хіти тижня. Те, що варто знати про власного мурлику: Вчені з'ясували, як кіт зчитує наміри людини

Котам достатньо встановити із людиною зоровий контакт, щоб зрозуміти її думки.

Котам не потрібні слова, щоб зрозуміти господаря. Фото: соцмережі.

Вчені довели, що кішки здатні розуміти людину, просто встановивши з нею зоровий контакт. Про це заявили представники Університету Лоранд, який знаходиться в Будапешті, передають Патріоти України.

Для підтвердження зазначеного факту вчені провели експеримент. У ньому спочатку були задіяні вісімдесят кішок. Однак з часом сорок чотири з них втратили інтерес до подій і просто «відмовилися» продовжувати участь. Ті, хто залишився, були змушені контактувати з незнайомими їм людьми.

Суть експерименту полягала в тому, що нові господарі намагалися вказати кішці на наявність їжі в певному місці, не використовуючи вербальні засоби. Інформація передавалася виключно методом встановлення зорового контакту між людиною і твариною. Так, в сімдесяти відсотках випадків кішки почали розуміти свого господаря без слів. Такі результати зайвий раз доводять вміння згаданих тварин зчитувати інформацію, орієнтуючись виключно на мову рухів.

Луганщина: Поблизу Сєвєродонецька зафіксували новітні системи ППО окупантів

четвер, 23 червень 2022, 13:16

Варто зауважити, що передислокація в район бойових дій зенітно-ракетного комплексу С-300В4 пов'язана з успішними ударами ЗСУ по тилових базах противника в районі Красного Луча (Хрустальний) та Попасної.

Луганщина: Чого чекати від боїв за Лисичанськ і Сєвєродонецьк

середа, 22 червень 2022, 15:45

Плани росіян щодо оперативного оточення українського угруповання у районі Сєверодонецька, Лисичанська – зірвані. Про оперативне оточення не йдеться. До того ж ЗСУ контролюють "дорогу життя" Бахмут-Лисичанськ, хоч вона і перебуває під вогневим ураженням пр