Хіти тижня. В Антарктиді виявили піраміди, які вищі за єгипетські

Підтвердити або спростувати його припущення зможе тільки археологічна експедиція на південний континент, яка зніме з поверхні об'єктів шар льоду і снігу для детального дослідження.

В Антарктиді знайшли піраміди. Ілюстрація: hronika.info.

Дослідник Антарктиди за допомогою Google Earth виявив на її поверхні піраміди, які вищі за ті, які знайдені в єгипетській Гізі. Про це повідомляє Grifonsoft.ru, передають Патріоти України.

Дані об'єкти можуть бути свідченням існування на самому південному континенті Землі древньої цивілізації. Дослідник-одинак завдяки одним тільки знімкам з космічного супутника Google Earth вивчив поверхню Антарктиди і зробив дивовижну знахідку. Виявляється, на поверхні самого юного континенту нашої планети є утворення, які дуже нагадують єгипетські піраміди, хоча вони і значно вище відомих пам'яток.
На думку дослідника, знайдені об'єкти можуть свідчити про наявність в Антарктиді слідів якоїсь древньої цивілізації, яка і спорудила ці будови. Підтвердити або спростувати його припущення зможе тільки археологічна експедиція на південний континент, яка зніме з поверхні об'єктів шар льоду і снігу для детального дослідження.
Дослідник вважає, що якщо його припущення підтвердяться, то піраміди в Антарктиді повністю змінять уявлення людей про давню історію нашої планети.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...