Хіти тижня. Вбиті та поранені: У мережі повідомили нові дані щодо ліквідованих найманців Путіна у Сирії

Про 200 або 600 загиблих мова не йде.

Ілюстрація:Дзеркало тижня

Дані американських військових про втрати бійців російської приватної військової компанії "Вагнер" в зоні ударів у Сирії є найбільш правдоподібними. Про це написав блогер Андрюха Червонец, передають Патріоти України за інформацією Necro Mancer в Twitter.

"Спочатку загинуло 23 бійця ПВК, 7 десятків було поранено. Через кілька днів число загиблих зросло до 42+", - написав блогер.

За його словами, серед них могло бути тільки п'ять осіб з російськими паспортами. Але частина найманців "Вагнера" має й інші документи.

"Поки що підтверджено: 40 племінних ополченців, 15 солдатів і офіцерів сирійської армії, 20 бійців ISIS Hunters, 5 росіян, членів однієї з ПВК", - написав Червонец.

Він додав, що підтверджено смерть близько 70-ти осіб. За його словами, якщо додати не зазначених 18 (23-5) бійців з іншими паспортами, які загинули безпосередньо під обстрілом, то вийде заявлена американцями цифра.

"Разом: факт атаки сирійських сил і їх союзників авіацією НАТО наявний. Так само як є і втрати серед ПВК, заперечувати це не можна. Інформація корелює з інформацією з моїх джерел", - сказав він.

Блогер також заявив, що про 200 або 600 загиблих мова не йде.

"Дані американських військових про втрати противника виявилися ближче до істини, ніж численні фантазії деяких наших про втрати своїх", - резюмував він.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих