Хіти тижня. Вбивство українки в Єгипті: Стало відомо, що робила дівчина перед смертю (фото)

Остання активність Марини Іваненко в соцмережах спостерігалася 21 лютого.

Марина Іваненко. Фото: Вконтакте

23 лютого з’явилася інформація, що в єгипетському місті Хургада жорстоко вбили українку у власній квартирі, а згодом стали відомі нові подробиці трагедії, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Обозреватель».

Видання Vetogate розповсюдило інформацію, що убитою виявилася Марина Іваненко, оприлюднивши її знімки. Згодом знайшлися інші її знімки на сторінці «ВКонтакте», підписані тим же ім’ям. Виявилося, що останні знімки дівчина опублікувала на сторінці 18 лютого, а останній раз була в соцмережі 21 числа о 19.30. Згідно геолокації, Іваненко перебувала в Стамбулі.

Інформація про вбивство українки в Хургаді з’явилася 23 лютого, спочатку без імені. Згодом ЗМІ назвали ім’я Марини Іваненко з посиланням на джерела в правоохоронних органах. Зазначалося, що вона проживала в Єгипті уже три роки.

Опублікував: Інна Мартинчук

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...