Хіти тижня. "Ихтамуженет": Співробітник ПВК "Вагнера" повідомив про великі втрати путінських найманців у Сирії (відео)

Інтерв'ю було опубліковано одним з французьких телеканалів, журналісти якого відвідали Єкатеринбург.

Скрін відеоТелеканал France 24 опублікував відеозапис інтерв'ю з одним із лідерів місцевих козаків російського міста Єкатеринбург, який займається вербуванням людей в ряди так званої ПВК "Вагнера" для подальшої відправки їх в Сирію. Відповідне відео розміщено на YouTube, зазначають Патріоти України.

Французькі журналісти відвідали Єкатеринбург, де поспілкувалися з родичами російських найманців, які загинули в сирійській провінції Дейр-ез-Зор 7 лютого.

Так, мати одного із загиблих найманців заявляє, що її син ніколи б не поїхав в Сирію, якщо б він міг добре заробляти в Єкатеринбурзі. Також в сюжеті йдеться про те, що раніше місцеві козаки урочисто вирушили до Сирії, як заявлялося, для охорони кордону.

Сам лідер козаків розповів, що в провінції Дейр-ез-Зор загинули 218 росіян. І після цього зросла кількість громадян РФ, які виявили бажання відправиться в Сирію, пояснюючи це бажанням помститися.

Хіти тижня. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

середа, 20 червень 2018, 0:35

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України з посиланням на ob...

Хіти тижня. Скрепна грамота: У мережі з'явилося кумедне фото із залізничного вокзалу у Криму

середа, 20 червень 2018, 0:15

Російські "фахівці", які прибули на окупований півострів, певно, прогулювали в школі уроки географії та російської мови. В окупованому Криму на табло залізничного вокзалу в Сімферополі з'явилися такі назви пунктів відправлення і прибуття як "Симферь"...