Хіти тижня. "Ихтамуженет": Співробітник ПВК "Вагнера" повідомив про великі втрати путінських найманців у Сирії (відео)

Інтерв'ю було опубліковано одним з французьких телеканалів, журналісти якого відвідали Єкатеринбург.

Скрін відеоТелеканал France 24 опублікував відеозапис інтерв'ю з одним із лідерів місцевих козаків російського міста Єкатеринбург, який займається вербуванням людей в ряди так званої ПВК "Вагнера" для подальшої відправки їх в Сирію. Відповідне відео розміщено на YouTube, зазначають Патріоти України.

Французькі журналісти відвідали Єкатеринбург, де поспілкувалися з родичами російських найманців, які загинули в сирійській провінції Дейр-ез-Зор 7 лютого.

Так, мати одного із загиблих найманців заявляє, що її син ніколи б не поїхав в Сирію, якщо б він міг добре заробляти в Єкатеринбурзі. Також в сюжеті йдеться про те, що раніше місцеві козаки урочисто вирушили до Сирії, як заявлялося, для охорони кордону.

Сам лідер козаків розповів, що в провінції Дейр-ез-Зор загинули 218 росіян. І після цього зросла кількість громадян РФ, які виявили бажання відправиться в Сирію, пояснюючи це бажанням помститися.

Хіти тижня. Фантастика втілюється в життя: Вчені успішно випробували літак, котрий працює на енергії атмосфери Землі

субота, 15 грудень 2018, 17:00

Вчені створили тягову систему, яка повністю живиться електрикою, не створює шуму і потенційно може досягти такої ж потужності, як і сучасні реактивні двигуни. Перший «твердотілий» літак, у тяговій системі якого немає жодної рухомої деталі, здійснив сві...

Вантаж-200 для Путіна: ЗСУ на Донбасі ліквідували низку російських найманців

субота, 15 грудень 2018, 9:49

За останні дні українські військовослужбовці ліквідували шість бойовиків, в тому числі на позиціях бойовиків від крововиливу помер і Олександр Румянцев ("Румун"). Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", зазначають Патріоти України. Так,...