"Хліб і сіль" по-скрепному: У центрі Москви відкрили магазин із попередженням "п...дарасам вход воспрещен"

Такими вивісками російський бізнесмен Герман Стерлігов прикрашає всі свої торгові точки.
Працівники Стерлігова пишаються своїм гаслом. Фото: соцмережі.

23 травня в Москві на вулиці Тверській відкрили селянський бутік "Хліб і сіль" російського фермера Германа Стерлігова із забороною на вхід для гомосексуалів. Про це Стерлігов оголосив на своїй сторінці у "ВКонтакте", передають Патріоти України.

У магазинах бізнесмен продає товари, вироблені в його господарстві. Кілограм солі у Стерлігова коштує 1500 рублів (приблизно 690 грн), ціна за кілограмовий буханець хліба коливається в еквіваленті від 345 грн до 759 грн. Банку соняшникової олії продають за 300 рублів (192 грн). Крім продуктів харчування бізнесмен продає вироби ручної роботи, натуральну косметику і посуд.

На вітрині магазину висить табличка "П...дарасам вхід заборонено". Такими вивісками Стерлігов прикрашає всі свої торгові точки. Бізнесмен оголосив про набір нових продавчинь, пообіцявши їм "пречудові зарплати" і "справжньої їжі досхочу". Він додав, що в його магазинах "дівки швидко вискакують заміж", тому що закуповуються в них "переважно дуже багаті люди".

Стерлігов є одним із перших російських мільйонерів. Він був співзасновником першої в Росії товарної біржі "Алиса". На виборах у 2004 році висувався у президенти Росії, але не був зареєстрований Центрвиборчкомом. У липні 2015 року Стерлігов покинув Росію і переїхав жити в самопроголошену республіку Нагірний Карабах, яку Азербайджан уважає своєю територією.

Бізнесмен розповів, що його виїзд у Нагірний Карабах пов'язаний із публікацією інформації, що його можуть допитати у справі про "Боевую организацию русских националистов" (БОРН), члени якої були засуджені за вбивство адвоката Станіслава Маркелова і журналістки Анастасії Бабурової.

Дружина Стерлігова Олена разом із синами незабаром повернулася з Нагірного Карабаху в Росію, заявивши, що сім'я має намір "вести господарство на дві країни". Через відвідування Карабаху Стерліговим Азербайджан оголосив бізнесмена персоною нон грата.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...