Хто наступний?: Суд виправдав мера-сепаратиста Стаханова, - Казанський

Наразі під вартою залишаються тільки Штепа зі Слов'янська і Слєпцов з Дзержинська (Торецького).

Юрій Борисов. Фото: РИА Новости Украина.

Суд виправдав мера Стаханова Юрія Борисова, який в 2014 році організовував "референдум" і допомагав бойовикам. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Суд виправдав мера Стаханова Юрія Борисова, який в 2014 році організовував антиконституційний референдум і сприяв бойовикам в розпалюванні воєнних дій проти України. Незважаючи на наявні докази, документи та відео - скатали черговий договірняк", - повідомляє журналіст.

Борисов був одним з трьох мерів, заарештованих за сепаратизм. Наразі під вартою залишаються тільки Штепа зі Слов'янська і Слєпцов з Дзержинська (Торецького).

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...