Хто наступний?: Суд виправдав мера-сепаратиста Стаханова, - Казанський

Наразі під вартою залишаються тільки Штепа зі Слов'янська і Слєпцов з Дзержинська (Торецького).

Юрій Борисов. Фото: РИА Новости Украина.

Суд виправдав мера Стаханова Юрія Борисова, який в 2014 році організовував "референдум" і допомагав бойовикам. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Суд виправдав мера Стаханова Юрія Борисова, який в 2014 році організовував антиконституційний референдум і сприяв бойовикам в розпалюванні воєнних дій проти України. Незважаючи на наявні докази, документи та відео - скатали черговий договірняк", - повідомляє журналіст.

Борисов був одним з трьох мерів, заарештованих за сепаратизм. Наразі під вартою залишаються тільки Штепа зі Слов'янська і Слєпцов з Дзержинська (Торецького).

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.