Кімнати обвалилися разом із студентами: В Одесі сталася серйозна НП в гуртожитку (відео)

Один із студентів провів під завалами близько 10 хвилин.
На місці інциденту у Одесі. Фото: скріншот з відео.

В Одесі в гуртожитку Одеського національного морського університету дві кімнати разом зі студентами звалилися з другого поверху на перший. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Репортер", який опублікований на YouTube, передають Патріоти України.

Інцидент стався ще 6 липня. Гуртожиток розташований на вулиці Старопортофранківська. За словами журналістів, перший поверх здали під будівництво студентського клубу, і несуча стіна обвалилася в результаті незаконних робіт. Однак проректор університету заявив, що дана стіна за документами не була несучою.

Студенти змогли вибратися з-під завалів самостійно. Зазначається, що один із студентів провів під завалами близько 10 хвилин. Після інциденту, як наголошують журналісти, переїхав на колишнє місце проживання.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...