Комуністична дилема: Російські куратори зайнялися пошуками ватажка "лівих" в ОРДЛО, - ІС

Виявляється, найбільш "завзятий" донецький комуніст, засновник місцевої компартії Борис Литвинов прокрався і настільки бездарно займається розвитком "лівого" руху, що його високий покровитель з РФ Казбек Тайсан задумався - а чи не час його поміняти.

Ілюстрація:Газета.ру

За даними групи "Інформаційний спротив", незабаром представниками КПРФ планується повністю поміняти підхід до функціонування підконтрольного їм проекту - "Комуністична партія ДНР". Джерела ІС в даному середовищі спробували розібратися, що ж відбувається насправді, передають Патріоти України.

Виявляється, найбільш "завзятий" донецький комуніст, засновник місцевої компартії Борис Литвинов прокрався і настільки бездарно займається розвитком "лівого" руху, що навіть його високий покровитель з РФ Казбек Тайсан задумався - а чи не час його поміняти. Але складність в тому, що відповідних кандидатур немає.

"Істинного" прихильника ідей марксизму-ленінізму Сергія Прокопенка, місцевого депутата, ставити на відповідальну посаду не можна, бо він громадянин РФ, а знайти належну кандидатуру з місцевих активістів дуже важко. Це або глибокі пенсіонери, або нездари, які будуть вести "справи" не краще за Литвинова.

Як кажуть місцеві, міг би підійти молодий і амбітний Стас Ретинський. Тим більше, він займає відповідальний пост - секретар центрального комітету партії з міжнародних питань, в Європу їздить, повністю контролюється росіянами. Але чи погодяться європейські "ліві" офіційно підтримувати контакт з людиною, який може очолити комуністів від терористичної організації?

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...