Кремль ганебно намагається приховати факт теракту в Сургуті, - Шендерович

Росіяни розуміють, що влада вкотре схибила, збрехала і виявила свою некомпетентність. Однак це ніяк не вплине на передвиборчі настрої.

Віктор Шендерович. Фото: Minval.az.

Теракт у Сургуті вплинув би на передвиборчу ситуацію в Росії, якби в країні були незалежні преса і парламент. Таку думку висловив російський письменник Віктор Шендерович в ефірі радіостанції "Эхо Москвы", передають Патріоти України.

"Якби у нас була свобода преси, якби у нас був незалежний парламент, якби у нас була політична конкуренція, то те, як розслідують теракт у Сургуті, те, як замовчують теракт у Сургуті, те, як не збігаються версії телевізійні і розслідувальна, те, як влада ганебно вкотре поводиться, було б предметом парламентського розслідування, було б предметом обговорення в прайм-тайм на телеканалах – і вплинуло б як наслідок на розклад, на голоси. На передвиборчі рейтинги", – пояснив він.

Письменник додав, що всі розуміють, що влада вкотре схибила, збрехала і виявила свою некомпетентність. Однак це ніяк не вплине на передвиборчі настрої. "Ми живемо в закупореній системі. Ось голова у глави держави закупорена – і політичне життя закупорене. Тією самою мірою, якою закупорена голова Володимира Володимировича Путіна. Тому змінитися щось може тільки в зв'язку з розкорковуванням або зміною якоюсь: одна кулька за іншу кульку зайде. Тільки так", – підсумував він.

Попри те, що відповідальність за напад у Сургуті взяла на себе терористична організація "Ісламська держава", російські правоохоронні органи офіційно не визнали подію терактом. Кримінальну справу порушено за статтею "замах на вбивство".

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих