"Кремль сам спланував "утилізацію" найманців ПВК "Вагнер" руками американців", - центр "Миротворець"

Знищення відразу більше 200 вагнерівців у Сирії руками американців повністю вкладається в стратегію Кремля.

Знищення найманців у Сирії було сплановане у Кремлі? Фото: Рейтерс.

Загибель у Сирії сотень російських найманців приватної військової компанії "Вагнер" свідчить про те, що Кремль почав операцію "Утилізація". Про це у Twitter заявив центр "Миротворець", який фіксує злочини проти національної безпеки України, передають Патріоти України.

"Кремль буде утилізувати своїх найманців і військових злочинців всіма доступними методами. І ми бачимо, що цей процес уже увійшов у стабільну фазу, як у самій РФ, так і за кордоном", - зазначили у "Миротворці".

"Навіть знищення в один присід більше 200 вагнерівців у Сирії руками американців повністю вкладається в цю стратегію. Досить було зібрати їх і відправити "віджимати завод", а потім заявити командуванню США у Сирії про те, що "наших" там немає. Це так просто і так по-російськи", - йдеться в повідомленні.

Хіти тижня. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

середа, 20 червень 2018, 0:35

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України з посиланням на ob...

Хіти тижня. Скрепна грамота: У мережі з'явилося кумедне фото із залізничного вокзалу у Криму

середа, 20 червень 2018, 0:15

Російські "фахівці", які прибули на окупований півострів, певно, прогулювали в школі уроки географії та російської мови. В окупованому Криму на табло залізничного вокзалу в Сімферополі з'явилися такі назви пунктів відправлення і прибуття як "Симферь"...