"Кремль сам спланував "утилізацію" найманців ПВК "Вагнер" руками американців", - центр "Миротворець"

Знищення відразу більше 200 вагнерівців у Сирії руками американців повністю вкладається в стратегію Кремля.

Знищення найманців у Сирії було сплановане у Кремлі? Фото: Рейтерс.

Загибель у Сирії сотень російських найманців приватної військової компанії "Вагнер" свідчить про те, що Кремль почав операцію "Утилізація". Про це у Twitter заявив центр "Миротворець", який фіксує злочини проти національної безпеки України, передають Патріоти України.

"Кремль буде утилізувати своїх найманців і військових злочинців всіма доступними методами. І ми бачимо, що цей процес уже увійшов у стабільну фазу, як у самій РФ, так і за кордоном", - зазначили у "Миротворці".

"Навіть знищення в один присід більше 200 вагнерівців у Сирії руками американців повністю вкладається в цю стратегію. Досить було зібрати їх і відправити "віджимати завод", а потім заявити командуванню США у Сирії про те, що "наших" там немає. Це так просто і так по-російськи", - йдеться в повідомленні.

Хіти тижня. Фантастика втілюється в життя: Вчені успішно випробували літак, котрий працює на енергії атмосфери Землі

субота, 15 грудень 2018, 17:00

Вчені створили тягову систему, яка повністю живиться електрикою, не створює шуму і потенційно може досягти такої ж потужності, як і сучасні реактивні двигуни. Перший «твердотілий» літак, у тяговій системі якого немає жодної рухомої деталі, здійснив сві...

Вантаж-200 для Путіна: ЗСУ на Донбасі ліквідували низку російських найманців

субота, 15 грудень 2018, 9:49

За останні дні українські військовослужбовці ліквідували шість бойовиків, в тому числі на позиціях бойовиків від крововиливу помер і Олександр Румянцев ("Румун"). Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", зазначають Патріоти України. Так,...