"Крім того, що мама хвора, я сам торік переніс мікроінсульт і інцефаменінгіт": Переселенець з Луганська, який залишив мати, пояснив свій вчинок

За словами чоловіка, волонтерка деякі речі упустила, а деякі перекрутила або вигадала.

Переселенець з Луганська пояснив свій вчинок. Фото: "Фейсбук".

Чоловік-переселенець, який кинув на волонтерів хвору матір і викликав хвилю обурень серед українців, заявив, що сам має проблеми зі здоров'ям і просто не міг вчинити інакше. Про причини свого вчинку луганчанин Андрій розповів у коментарях до посту волонтера Лесі Литвинової в Facebook, передають Патріоти України.

За словами чоловіка, у статті деякі речі упустили, а деякі перекрутили або вигадали. "Із самого початку я пояснив, що їду у Францію, щоб працювати і лікуватися. Крім того, що мама хвора, я сам торік переніс мікроінсульт і інцефаменінгіт. Мене занесли в неврологічне відділення вперед ногами, де я пробув два місяці на стаціонарі. Я не міг самостійно пересуватися, у мене спотворилася горизонтальна картинка зору і пропав слух на одне вухо. Я мав поганий вигляд.

Мені вчасно допомогли друзі, які вклали в моє життя близько 20 000 грн. Зараз я відновлююся, оскільки нейронні зв'язки не виникають за короткий час. Усе це я повідомив волонтерам, уся медична документація на мене і маму була при мені. Не зважаючи на ці обставини зі здоров'ям, через два місяці після лікарні я працевлаштувався, і моя зарплата становила 4000 грн. + мамина пенсія 1200 грн. Допомогою по переселенню ми не користувалися, через те, що картка загубилася, а транспортувати її в соцзабез і в банки не було сил. У підсумку ми жили на ці 5 із чимось тис. грн., з яких 3 тис. ішло на оренду", - розповів переселенець.

Як пояснив Андрій, стан матері погіршувався з кожним місяцем, але йому все ж вдалося зробити їй усі обстеження і покласти в стаціонар. "Їй поставили діагноз: атрофія мозку. Порадили госпіталізувати у психлікарню, де офіційно підтвердять діагноз Альцгеймера і встановлять інвалідність... Я шукав людину, таку ж переселенку, як моя мама, щоб об'єднати разом зусилля у спільному проживанні, яка б могла готувати їжу і доглядати за мамою.

Я звертався в різні соцслужби, в Міністерство соціального захисту, охорони здоров'я, в кілька монастирів... від розпачу я звернувся до волонтерів на Флоровській, оскільки чув, що вони перейшли на новий тип допомоги, від гуманітарки до соціальних питань. Не збирався я маму залишати на вокзалі, я навіть не згадував про нього, або десь на вулиці... У мене не було іншого виходу! Якщо ви знаєте який, підкажіть! Але я знайшов такий! Вибачте!" - написав чоловік.

Як вибрати пароочисник для дому

вівторок, 24 вересень 2024, 17:19

В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...

ТОП-3 поради по вибору ременя до авто з дизельним двигуном

п’ятниця, 23 серпень 2024, 8:50

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...