Кримські джерела прісної води засолюються, максимально допустимий рівень мінералізації у деяких місцях перевищений в 3 рази. І це ще не найгірша новина для жителів окупованого півострова. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Красноперекопск online.
За словами наукового співробітника відділу водних ресурсів і меліорації НДІ сільського господарства Криму Миколи Іванютина, якість води, що добувається в тих регіонах Криму, де немає поверхневих водойм, падає.
Збільшується мінералізація: з допустимих 1-1,5 г розчинених солей на літр питної води в багатьох свердловинах показник досяг 3-5 г/літр. Крім того, попереджає Іванютин, якщо зі свердловини видобувається води більше, ніж в неї прибуває природним шляхом, то через це може знижуватися водоносний горизонт сусідніх свердловин: виникає те, що фахівці називають "депресійною воронкою".
Її площа може досягати 100 кв км - такі явища спостерігалися поблизу Керчі та в районі курортної Миколаївки.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...